El.parduotuvės

Juostelės pH nustatyti - Dirvožemio rūgštingumą apibūdina jo pH (nuo 1 iki 14 skalė): pH 1-6 žymi rūgščią, pH 8-14 šarminę terpes, o pH 7 laikomas neutraliu.

Šilkinis Skirtukas - https://silkinisskirtukas.lt/ Parduodama darbo knyga 365 dienos jai. Tai yra darbo knyga, 2021 metų darbo kalendorius, veiklos planuotė, užrašų knygutė. 2021 planuoklis.

Moteriški ir vyriški drabužiai bei aksesuarai internetu - Ieškote drabužių internete, kurie Jus tenkintų kokybės ir kainos atžvilgiu? Rinkinės Rubai123 internetinę parduotuvę. Jūsų laukia paltai žiemai ir pavasariui, rudeninės bei žieminės striukės, dailios suknelės, megztiniai, kelnės ir daugelis kitų stilingų drabužių.. Čia taip pat galite rasti ne tik kuprines ar rankines, bet ir gausų pasirinkimą vyriškų peteliškių, petnešų ir kaklaskarių. Rūbai ir aksesuarai visiems metų laikams. Svarbu ne tik stilius ir mada, bet ir patogumas.

filtrai1.lt - Komfovent filtrai. Rekuperatorių filtrai

Mažosios Pėdutės - Mažosios Pėdutės - platforma suvienijanti Lietuvos rankdarbių kūrėjus į vieną erdvę. Rankų darbo žaislai, drabužėliai berniukams ir mergaitėms, dekoracijos bei aksesuarai vaikams iš kruopščiai atrinktų smulkaus verslo tiekėjų Lietuvoje.

DonDino.lt - Mediniai lavinamieji žaislai įvairaus amžiaus vaikams. Edukaciniai žaislai vaikams padeda ne tik lavinti vaizduotę, bet ir tobulėti, pažinti pasaulį.

Kremai nuo raukšlių - Kremai nuo raukšlių ir paakių kremai. Siūlome kokybišką produkciją gležnai ir jautriai paakių odai. Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime išssirinkti geriausią.

Perkuiskinijos - Perkuiskinijos.lt svetainėje rasite daugiau informacijos apie apsipirkimą Kinijos elektroninėse parduotuvėse, bendrą informaciją apie importo mokesčius ir svarbiausia – Kinijos internetinių parduotuvių apžvalgas ir klientų atsiliepimus, kuriose aptariamas parduotuvių patikimumas, jų asortimentas, suteikiamos garantinės sąlygos, mokėjimo būdai, klientų aptarnavimas ir kiti svarbūs klausimai.

Bigsis.lt - „Bigsis“ – elektroninė prekybos vieta, kurioje rasite viską, ko reikia Jums, Jūsų augintiniams, namams, laisvalaikiui... gyvenimui!

FIMI.LT: Moteriški drabužiai internetu, Išpardavimai kasdiena ! - Pradėjome savo veikla 2018 metais Facebook paskyroje. Per 2 metus sugebėjome suteikti kokybiškus drabužius mūsų klientams. Ypatingai vertiname tai, kad žmonės grįžta pas mus įsigyti naujas prekes. Peraugome į elektroninę parduotuvę ir nuo šiol galime pasiūlyti savo unikalius drabužius klientams bei supaprastinti užsakymo procesą. Jeigu kyla klausimų arba neaiškumu visada stengiames kuo greičiau atsakyti bei padėti išsirinkti tinkamą prekę bei tinkama prekės dydį, greičiausiai galite mus pasiekti susisiekus per Facebook paskyrą.