Jaunimas

Vaikų miego konsultantė - Vaikų miego konsultantė specializuojasi į vaikų miego modeliavimą ir jų tėvams teikianti individualizuotus patarimus, kaip gerinti vaikų miego įpročius ir užtikrinti gerą šeimos poilsį. Ji padeda tėvams suprasti vaikų miego poreikius ir kurti tinkamas strategijas miego kokybei pagerinti.

Drabužių, batų dydžiai - Norite nusipirkti rubą, ir nežinote savo dydžio? Padėsime jums sužinoti. Visa reikalinga informacija, kuri leis jums sužinoti koks jums yra reikalingas dydis!

Fixman - SIA "Fixman" specializacija – žaidimų aikštelės ir jų įrengimas. Platus vaikų žaidimo aikštelių, sporto bei gimnastikos aikštelių, parkų bei sodų įrangos, lauko lengvojo kultūrizmo treniruoklių ir guminės dangos pasirinkimas. Mes siūlome vertingą ir kokybišką įrangą, Baltijos šalyse atstovaujame pasaulyje gerai žinomus gamintojus, iš kurių žymiausias – Suomijos įmonė Lappset. Mes esame žaidimų ekspertai! SIA "Fixman" įsteigta 2007 m. ir per trumpą laikotarpį tapo vienu pagrindinių šios srities įmonių Latvijoje, didelį dėmesį skiriančių saugos ir kokybės klausimams. Per šį laikotarpį Latvijoje įgyvendinta daug didelių ir mažų projektų, išplėstas patikimų klientų ir linksmai nusiteikusių mažųjų įrangos vartotojų ratas. Nuo 2010 m. "Fixman" pradėjo savo veiklą Estijoje bei 2017 m. Lietuvoje.

socialinis tinklas - susikurkite nemokama profili bei talpinkite savo failus visiskai nemokamai