Nekilnojamas turtas

Butai Panevėžyje - Parduodami butai Panevėžyje. Butų Panevėžyje reklaminiai skelbimai. Butu pardavimas Panevėžyje.

NT brokeris Kaune - Tarpininkavimas parduodant NT

Jaukių namų projektai - Individualių namų projektavimas, projektų rengimas ir statybos leidimo gavimas. Dvibučių, kotedžų, daugiabučių, komercinių ir administracinių, sandėliavimo ir kitos paskirties statinių projektavimas ir leidimų gavimas.

vilniusntbrokeris - Visos NT brokerio paslaugos – iš vienų rankų. Parduote, perkate, galbūt norite išnuomoti nekilnojamąjį turtą? Iš pradžių būtinai pasikonsultuokite su NT ekspertu. Net jei manote, kad žinote, ko norite, visuomet pravers specialisto įžvalgos. Patyręs NT brokeris padės susigaudyti NT rinkos vingrybėse, priimti gerai pasvertus sprendimus ir atkreips jūsų dėmesį į svarbias detales. Štai tik keletas paslaugų, kurių jums gali prireikti: NT paieška, NT reklama, dokumentų parengimas ir pildymas, notaro paslaugos, turto vertinimas, preliminarios sutarties parengimas, objekto apžiūros organizavimas, konsultacija dėl banko paskolos ir t.t. Turėti žmogų, kuris viskuo pasirūpins – daug paprasčiau, nes tai daryti savarankiškai. Pasitelkti į pagalbą NT ekspertą verta: sutaupysite laiko, išvengsite dažnų klaidų, gausite vertingų patarimų ir būsite tikri, kad parengti visi jūsų sandorio dokumentai tvarkingi ir jis teisiškai tvarkingas.

BuildDeal - Builddeal.lt – ko gero, pirmasis išskirtinai statybų sektoriaus skelbimų portalas Lietuvoje Leiskite su džiaugsmu Jums pristatyti builddeal.lt svetainę, kurią sukūrėme Jūsų patogumui, pastebėję, kad pastaruoju metu, statybinės medžiagos, įrankiai bei statybų paslaugos patiria poreikio augimą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiuo skelbimų portalu išskiriame statybų sektorių iš kitų veiklos sričių internetinėje erdvėje ir Jūsų patogumui pateikiame, ko gero, pirmąjį Lietuvoje skelbimų portalą, kuriame būtų talpinamos tik su statybų sektoriumi susijusios prekės ir paslaugos. Kad Jums būtų patogiau rasti tai, ko ieškote, builddeal.lt svetainės skelbimai yra suskirstyti į 3 kategorijas: Statybinės medžiagos Statybų paslaugos Statybiniai įrankiai Pasinaudokite proga ieškoti, talpinti ir komunikuoti NEMOKAMAI

Pastatų energetinio naudingumo sertifikavimas - Namo, sodybos, buto sertifikatas per 24 valandas! Dirbame visoje Lietuvoje! 862290042 Senos statybos pastatams iki 2004 m. Tokių pastatų sertifikato kaina 80-130Eurų. Susisiekite ir mes paskaičiuosime teisingą kainą! Tel. 862290042

Nekilnojamo turto brokeris - Dileta Deikė - Nekilnojamojo turto brokerė – Dileta Deikė: NT sandoriai, butų pardavimas, namų pardavimas, nekilnojamo turto pirkimas, butų nuoma, namų nuoma, komercinės patalpos, tarpininkavimas derybose, NT paruošimas pardavimui, pardavimo dokumentų tvarkymas ir kt. Jūsų paslaugoms ir patogumui!

Tauragroup - UAB "TAURA GROUP" - nekilnojamo turto vystytojai Tauragėje. Komercinio nekilnojamo turto nuoma Tauragėje verslui. Ieškote patalpų nuomai? Mes galime atrasti patalpas Jūsų verslo plėtrai. Mes galime nupirkti patalpas ir parengti jas nuomai, atsižvelgiant į Jūsų veiklos sritį.

Nekilnojamojo turto paslaugos Alytaus mieste - Nekilnojamojo turto brokeris Alytaus mieste. Profesionalios tarpininkavimo paslaugos Dzūkijos regione. Parduosiu Jūsų butą ar namą per trumpiausią laiką ir geriausiomis sąlygomis. Tel. 862290042.

https://www.namupridavimas.lt - Profesionalus namo pridavimas visoje Lietuvoje. Daugiau nei 20 metų patirtis. Skambinkite jau dabar ir gaukite tikslų pasiūlymą. Dirbame greitai ir kokybiškai