Pramonė

Pramonės Auditas, MB - Energetikos įmonė, kuri siekia padėti verslams sumažinti CO2 emisiją. Ji atlieka pramonės įmonių energetinius auditus. Ypatingas dėmesys skiriamas gamybos procesams, kuriuose energija naudojama intensyviai. Tik įsitikinus, kad efektyvus energijos vartojimas yra optimalus būdas sumažinti CO2 išmetimą.

Šilumos siurbliai oras-vanduo - COOPER&HUNTER įranga – tai inovatyvių inžinerinių sprendimų ir idėjų įranga, kurianti komfortišką ir ekologišką klimatą kasdieninėje žmogaus veikloje. Tad, jei ieškote kokybiškų kondicionavimo sprendimų – kviečiame susisiekti su mumis!

iAGRO - iAGRO klientams siūlo specializuotus vairavimo sprendimus, kurie leidžia naudojamą žemės ūkio techniką pritaikyti efektyvesniam darbui ir lengviau pasiekti geriausio rezultato. Tikslaus vairavimo sprendimai skirti žemės ūkio transporto priemonėms, padargams bei melioracijos įrangai.

Kartoninės dėžės - “Megapakas” UAB gamina pakuotes, dėžes įvairių išmatavimų ir konstrukcijų iš 3-jų sluoksnių gofruoto kartono B, C, 5-ių sluoksnių BC, BE, 2-jų sluoksnių mikrogofrokartono E, pakavimui skirtas groteles, pertvaras, perdangas, įdėklus. Pakuotė skirta transportavimui, sandėliavimui buitinės chemijos, farmacijos, maisto bei kitų pramonės šakų gaminiams. “Megapakas” UAB Vaidvilės g. 6, Netoniai, Kauno r. LT54112 Tel. +37069995979 +37063539997 Skype: Megapakas El. p. [email protected] [email protected] http://www.megapakas.lt

Baltic Food Technologies, UAB - UAB ,,Baltic Food Technologies" jau 12 metų tiekia daržovių ir vaisių perdirbimo įrangą, pramonines ventiliacijos bei šaldymo paslaugas. Taip pat atlieka virtuvių technologinį projektavimą, parduoda virtuvės įrangą bei nerūdijančio plieno baldus. Įmonė įsikūrusi Kaune, kurioje dirba tikri savo srities specialistai. Jie Jums suteiks profesionalią pagalbą bei konsultaciją įvairiais su darbu susijusiais klausimais. Darbuotojų tikslas įsiklausyti į klientų pageidavimus ir patenkinti jų poreikius per trumpiausią įmanomą laiką. Pagrindiniai įmonės klientai didžiosios ūkininkus bendrovės, žemės ūkio produkcijos perdirbėjai ir Lietuvos Sodininkystės ir Daržininkystės instituto biotechnologijos katedra. Užtikrinant sklandų tarpusavio bendradarbiavimą darbo procesą skirstome į projekto paruošimą, sąmatos sudarymą, įrangos atgabenimą ir sumontavimą. Visai įrangai suteikiame garantiją.

Moderni Automatika - Moderni Automatika: tiekia visų pagrindinių automatikos ir elektronikos gamintojų komponentus. Visi pagrindiniai automatikos gamintojai – ABB, Siemens, Schneider ir kiti – vienoje vietoje ir geriausiomis rinkos kainomis. Taip pat siūlome naudotus automatikos komponentus ir jau negaminamus (EOL) automatikos ir elektronikos komponentus.

MV Steel Group - MV Steel Group parduoda , gamina, gamina pagal spec. užsakymą nerūdijančio plieno, aliuminio gaminius, vamzdžius, detales ir t.t.. Turime savo gamyklą, tad gaminame ir prekes pristatome greitai, visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Turime būstines keliuose Lietuvos miestuose.

https://industrum.lt - Metalo apdirbimo sprendimai Jūsų verslui. Siekiame būti greičiausiai ir tiksliausiai į klientų poreikius reaguojančia mechaninio apdirbimo inžinerijos kompanija

Metalų supirkimas | Akumuliatorių supirkimas | Metalų kaina - Metalų supirkimas, naudotu automobilių supirkimas, utilizavimas, akumuliatorių supirkimas. Didžiausia superkamų metalų kaina.

https://www.skijola.lt - Pramoninių Įrenginių Priedai: aliuminio profilių priedai, rankenėlės, guminiai amortizatoriai, įrenginių kojelės, vyriai, elektros varikliai, movos, prispaudėjai, fiksatoriai