Prekės ir paslaugos Elektros darbai

Interjero dizaino studija - Interjero dizaino studija. Kuriame/projektuojame/gaminame. Nuo smulkiausių dekoro detalių iki konstrukcinių elementų. Puikūs pasiūlymai nedidelėmis kainomis


Nilson.lt - elektros įranga - Elektros prekės, elektros jungikliai, kištukiniai lizdai, rozetės, elektros perjungkikliai, jungikliai su apšvietimu, iškirtiniai jungikliai.


SOLtecha - SOLtecha- infraraudonųjų spindulių šildytuvų gamintojai Lietuvoje. Tai tikras lietuviškas produktas, kurį kievienas vartotojas galės pasiekti jau 2015 metų spalį.


IR Šiluma - Įmonės pagrindinė veikla- infraraudonųjų spindulių šildytuvų platinimas, bei lietuviško produkto kūrimas užsienio rinkoms. Taip pat įmonė platina kitus oro gerinimo sprendimus.


ardena.lt - Ardena.lt - apšvietimo sprendimai, elektros instaliacijos prekės bei žaliuzės


Protingas namas - MTprojects specializuojasi protingų namų projektavime, programavime, diegime. Siūlome inovatyviausias sistemas už patraukliausią kainą. Taip pat atliekame elektros instaliacijos darbus Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose.


UAB „JUNG VILNIUS“ - Jung Vilnius, UAB – dukterinė Vokietijos bendrovės „Albrecht Jung GmbH & Co“ įmonė, Vilniuje veikianti nuo 2003 metų ir platinanti „JUNG“ gaminius Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse. Įmonė prekiauja įvairiais elektros instaliacijos gaminiais: protingo namo sistemomis, telefonspynėmis, apšvietimo, šildymo, kondicionavimo įranga, dūmų detektoriais, jungtimis ir kt. Taip pat siūlomi šviesos jungimo ir reguliavimo sprendimai, vidaus ir lauko žaliuzių valdymo sprendimai, temperatūros ir klimato kontrolė, telefonspynės, viešbučių bei ligoninių instaliacijos ir daug kitų.


Mūsų Elektrikas - Mūsų Elektrikas - elektriko paslaugos visoje Lietuvoje. Pasirinkite savo miestą arba gyvenvietę bei išsikvieskite aukštos kvalifikacijos elektriką į savo namus, internetu