Prekės ir paslaugos Laiptai

Medienos gaminiai, durys, laiptap informacija, pavyzdžiai. - Medienos masyvo gaminiai - durys, laiptai, apvadai, palangės, grindjuostės, baldai ir t.t. Informacija, straipsniai, nuotraukos


Gaminame laiptus, projektuojame, darome vizualizacijas - UAB „Laiptų karalystė“ suteikia visas paslaugas, susijusias su laiptų įrengimu. Mūsų specialistai apmatuoja, konsultuoja, projektuoja, daro vizualizacijas, gamina ir montuoja laiptus. Kadangi turime du cechus – metalo ir medienos, tai viską gaminame savo įmonėje patys.


Laiptų turėklai - MB ‘’ Turėklita’’ įkurta 2015 metais, tai naujai įkurta įmonė, kuri susideda iš ilgametę patirtį turinčių montuotojų, gamintojų ir projektuotojų. Mūsų misija yra gaminti klientams aukštos kokybės, nerūdijančio plieno turėklus geriausiomis kainomis dabartinėje rinkoje. Mūsu komanda sudaro: projektuotoja, du suvirintojai – gamintojai, montuotojai ir darbų vadovas.


Laiptų, turėklų gamyba visoje Lietuvoje - Konsultuojame, gaminame ir montuojame įvairių rūšių laiptus: mediniai, metaliniai, betoniniai, stikliniai laiptai. Atliekame visus darbus nuo pradžių iki galo. Parenkame tinkamą laiptų tipą, tinkančius turėklus. Dirbame itin greitai ir kokybiškai. Laiptų gamybos darbus atliekame laiku.