Prekės ir paslaugos Langų montavimas

Žaliuzės, roletai, apsauginės žaliuzės, tinkleliai nuo vabzdžių - Gaminame, montuojame, keičiame visų rūsių žaliuzės, roletus, roletus diena-naktis, tinklelius nuo vabzdžių, apsauginės žaliuzės, markizės. Turime platų aukštos kokybės roletų ir žaliuzių asortimentą. Skambinkite 8 648 80 377 [email protected] www.zaliuzesvisiems.lt


Šarvuotos durys Kaune - Plastikinių langų ir šarvuotų durų montavimas Kaune. Taip pat langų ir durų reguliavimas, remontas, užraktų ir žaliuzių montavimas


Plastikiniai langai - Plastikiniai langai, pvc langai, taip pat ir plastikiniai durų profiliai. Teikiame konsultavimo, matavimo, projektavimo, pardavimo, montavimo paslaugas


LTKONSTRUKCIJOS - Langų montavimo, būsto apdailos paslaugos, balkonų apšiltinimas bei stiklinimas, prekyba durimis langais bei kitais apdailos produktais ir medžiagomis.


Medinių langų gamyba - UAB “SKIRAS” - naujai susikūrusi įmonė, gaminanti medinius langus. Mūsų įmonėje dirba kruopščiai surinktų specialistų komanda, sekanti naujoves ir generuojanti inovatyvias idėjas. Mūsų tikslas - tapti kokybiškų medinių langų gamintojais, kurie produktą pagamina ypač greitai.


UAB Vekstrus - Lauko durys, langai, stoglangiai ir susijusios prekės.


Šarvuotos durys - Gaminame ir montuojame šarvuotas durys namui, butui, rūsiui, sandėliui, garažui...


Romanečių montavimas - Landeko užsiima plataus profilio, visų rūšių žaliuzių, roletų, tinkliukų, romanečių ir markizių montavimu, prekyba ir remontu. Visų rūšių roletų, žaliuzių, markizių, romanečių bei tinkliukų nuo uodų/vabzdžių montavimas ir remontas.


Plaza langai - Plastikinių langų ekspertai


Plaza Langai - Plastikiniai langai, šarvuotos lauko durys. Plastikinių langų montavimas, durų montavimas ir kitos paslaugos.


http://dakeda.lt - UAB Dakeda - vidaus bei lauko durų, garažo vartų, langų, stoglangių bei šaldymo durų prekyba


Plastikiniai langai, roletai UAB Marlanga - UAB Marlanga siūlo kokybišką produkciją tenkinančią išskirtinius poreikius. Produktų asortimentą sudaro: plastikiniai langai, roletai, žaliuzės, durys, vartai. Penkiolikos metų patirtis, kuria galite pasinaudoti jau šiandien.


Jolista - UAB „Jolista“ prekiauja plastikiniais langais ir durimis iš vokiškų RENAU, ALUPLAST, GEALAN ir VEKA profilių. Taip pat aliumininėmis konstrukcijomis iš vokiškų Schüco profilių bei mediniais langais ir durimis iš digiuotos ar nedigiuotos jūsų pasirenkamos medienos.


Barborr Langai ir Durys - Barborr jau nuo 2009 m. sėkmingai dirba langų prekybos, šarvuotų durų gamybos, bei jų montavimo srityje. Kitos veiklos sritys: lauko durys, buto durys, metalinės durys, jų gaminiai, jų konstrukcijos, langai, vartai, plastikas, plastiko gaminiai ir balkonų stiklinimas.


Megramemedis.lt - Megrame Medis - sėkmingiausia ir ilgiausiai dirbanti kompanija medinių langų ir durų gamybos srityje Lietuvoje. Esame patikima, laiko patikrinta ir inovatyvi įmonė, ne kartą esame laimėję Lietuvos metų gaminio konkursą. Mūsų misija - gaminti tik aukščiausios kokybės gaminius ir maksimaliai patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius.


Langų apdaila Kaune - Langų apdaila Kaune ir kituose miestuose. Greita ir kokybiška medinių, plastikinių langų angokraščių apdaila iš vidaus ir lauko pusės. „Langdaila“ kvalifikuoti meistrai, turintys didelę darbo patirtį, kokybiškai ir profesionaliai atlieka pastatų išorės ir vidaus langų apdailos darbus.


Langų reguliavimas ir remontas - Langai užsidaro nesandariai? Jaučiate pro juos pučiantį vėją? Uždarydami langą girdite traškesį? Iki galo nepavyksta užsukti rankenos? Tai reiškia, kad jau reikalingas langų remontas. Atvykęs meistras sureguliuos langą, jo prispaudimą, grąžins langą į buvusią padėtį – esant poreikiui – pakeis naudoti netinkamas detales, kad langas dar ilgą laiką savo funkcijas atliktų kokybiškai.


Prekyba langais Klaipėdoje - Kokybiški langai už prieinamą kainą Klaipėdoje. Šiuo metu taikome dideles nuolaidas! Mediniai ir plastikiniai langai Klaipėdoje. Čia išsirinks kiekvienas. Didelis asortimentas, malonūs konsultantai, geras aptarnavimas.


Prekyba langais Klaipėdoje - Kokybiški langai už prieinamą kainą Klaipėdoje. Šiuo metu taikome dideles nuolaidas! Mediniai ir plastikiniai langai Klaipėdoje. Čia išsirinks kiekvienas. Didelis asortimentas, malonūs konsultantai, geras aptarnavimas.


Plazalangai.lt - "PLAZA langai" – ilgametė ir gerai žinoma įmonė Lietuvoje. Esame moderni įmonė, gaminanti aukštos kokybės plastikinius langus. Suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.


JusuBustoPrieziura.lt – Medinių ir plastikinių langų remontas ir priežiūra - JusuBustoPrieziura.lt – tai langų remonto ir langų priežiūros paslaugos. Atliekami įvairus langų remonto darbai: tarpinių keitimas, langų reguliavimas, langų sandarinimas, langų rasojimo šalinimas, palangių sandarinimas, patalpų ventiliacijos pastatymas! JusuBustoPrieziura.lt ne tik pasirūpins Jūsų langais, bet ir duos naudingų patarimų ateičiai, kaip ir kada reikia prižiūrėti langus, kad langai visada išliktu kaip NAUJI ir užtikrintų ilgaamžiškumą, bei apsaugotų Jus nuo brangaus langų remonto! JusuBustoPrieziura.lt siūlo šias paslaugas: Langų remontas – langų furnitūros gedimų šalinimas. Langų reguliavimas – lango atstatymas į pradinę jo padėtį, kad lango varčia lengviau darinėtųsi ir nekliudytų savo rėmo. (Tai yra labai svarbu norint ateityje apsaugot savo langą nuo įvairių gedimų!) Langų sutepimas / furnitūros valymas – langų sutepimą reikia atlikinėti bent kartą per metus, tai reikalinga tam, kad pravalyti šiukšles susikaupusias per metus lango furnitūros viduje ir lengvesniam lango rankenos judėjimui! Medinių ir plastikinių langų tarpinės keitimas – langų tarpinė yra pagrindinis elementas, kuris užtikrina, įtakoja langų sandarumą. Langų tarpines reikia keisti kas 4m. – 8m.. Taip yra todėl, kad bėgant metams langų tarpinės deformuojasi ir nuo sezonų kaitos susitraukia, bei tampa plonesnės. Langų siūlių ir plyšių šalinimas – laikui bėgant, po lango įstatymo atsiranda plyšiai aplink langą arba tarp lango ir palangės pro juos jaučiamas šaltis. Taip yra todėl, kad: a) meistrai kurie montavo langą pagailėjo montažinių putų arba išvis jų neužpurškė; b) montažinės putos laikui bėgant pradeda trupėti ir dėl to jaučiamas prapūtimas. Langų rasojimo problemos sprendimas – langų rasojimas yra labai didelė PROBLEMA, nes iš paskos seka eilė kitų problmų tokių kaip: pelėsis namuose, padidėja oro dregmė, susidaro palankesnes sąlygos blogiesėms mikrobams vystytis ir t.t.. Mūsų sprendimas yra natūralaus oro pratekėjimo vožtuvas (ventiliacija), kuris užtikrins namuose pastovią oro apykaitą ir išspręs langų rasojimo problemą. Skambinkit mums numeriu +3706 416 5127 ir REIKALAUKIT NEMOKAMO specialisto kuris atvyks tiesiais pas Jus į namus ir atliks visiškai NEMOKAMA langų diagnostiką, bei pakonsultuos Jus dominančiais klausimais!


Fenestrum.lt - Išskirtinių medinių langų ir durų gamyba bei montavimas. Galime pasiūlyti sprendimus tiek mažiems, tiek dideliems projektams. Kiekvienam klientui skiriame visą savo dėmesį.