Remonto darbai

Inventor oro kondicionavimo sistemos - Inventor šilumos siurbliai oras - vanduo, šilumos siurbliai oras - oras, oro kondicionieriai, sausintuvai, drėkintuvai ir kiti aukštos kokybės prietaisai jūsų namams

Blackhorse - BlackHorse.lt pasirūpins, kad niekada nepritrūktumėte reikalingiausių tvirtinimo elementų! - Stogo tvirtinimo detalės - Varžtai terasai - Montavimo kampai - Konstrukciniai medvaržčiai ir dar daugiau! Apsipirkite patogiai, greitai ir be jokių apribojimų, prekes gaukite tiesiai į namus! http://www.blackhorse.lt - kokybiški tvirtinimo elementai jūsų konstrukcijoms!

DizainasLubos - įtempiamos lubos - Įvairių tipų įtempiamos lubos nuo 9 Eur/kv.m. Galimybė užsakyti lubas pagal individualų užsakymą: įvairių formų, tekstūrų, spalvų, su nuotrauka ar net 3D įtempiamas lubas! Darbus atlieka 15 m. patirtį turintys meistrai, kurie lubas jūsų namuose įrengs vos per kelias valandas.

Apdailos darbai Telšiuose - Visi apdailos darbai Telšiuose ir apskrityje , važiuoju į kaimus

Avarinis Durų Atidarymas - Išspręsime visas problemas susijusias su durimis bei spynomis. Keičiame durų spyną nedarydami jai jokios žalos, taip pat neapgadiname durų. Jau 30 minučių po skambučio pateksite į savo namų, garažo, automobilio ar seifo vidų, atrakiname bet kokio tipo spynas. Todėl jeigu užsikirto mašinos durelės irgi galime jums padėti už prieinamą kainą, pametus raktus konsultuojame kaip ir už kiek pasigaminti juos. Atminkite, kad laužyti ir gadinti duris nėra verta, kreipkitės į specialistus kurie turi ilgametę patirtš šioje srityje.

MB „Lubų menas“ - Įtempiamos lubos, jų gamyba ir montavimas gera kaina visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Panevėžys ir kt. miestai). Įtempiamos lubos gali būti matinės, blizgios, satininės, su nuotrauka, skaidrios, medžiaginės ar net kelių lygių. Patarsime, kaip išsirinkti įtempiamas lubas. Suteikiama garantija darbams ir pačioms luboms. Tiksli įtempiamų lubų kaina priklauso nuo patalpos kvadratūros. Susisiekite +37064747647 arba [email protected]

Itempiamos lubos namams ir komercinėms patalpoms - Aukščiausios kokybės įtempiamos lubos namams ir komercinėms patalpoms. Turime plačiausią ir įvairaus sudėtingumo įtempiamų lubų pasirinkimą. Mes savo klientams siūlome ir montuojame, tik aukščiausios kokybės, ekologiškas įtempiamas lubas.

Santechnikai prie jūros - Santechnikos paslaugos Klaipėdos, Neringos ir Palangos regionuose. Santechnikos remonto ir naujų kanalizacijos, vandentiekio ir šildymo sistemų montavimas.

https://getfix.lt - GETFIX - platforma, jungianti laisvai samdomus įvairių sričių meistrus. Užregistruokite problemą ir meistras į namus atvyks jūsų nurodytu laiku

Salvata - "Salvata.lt, tai specializuotų meistrų komanda, kuri užtikrins bet kokios buitinės technikos remonto, pajungimo bei dalių užsakymo paslaugas vienoje vietoje. Į įmonės paslaugas įeina : šaldytuvų remontas, skalbimo mašinų taisymas, indaplovių tvarkymas. Taip pat įvairios buitinės technikos (kaitlentės, indaplovės) pajungimas bei remonto dalių užsakymas. Pasalugos užsakymas galimas internetu arba telefono numeriu : 8 700 800 95"