Restoranai

Trinity Restoranai Vilniuje - Trinity ilgus metus tobulinome savo meniu, aptarnavimo bei kokybės standartus. Šiandien galime pasiūlyti išskirtinai jūsų vakarui pritaikytą maisto ir gėrimų meniu bei 3 erdves, kartu talpinančias daugiau nei 200 svečių. Esame pasiruošę padėti jums bet kokią įmonės šventę, komandos formavimo vakarą, darbuotojų mokymus, kontaktų mezgimo renginį ar asmeninę šventę paversti ypatinga ir iš tiesų įsimintina diena. Trys restoranai/barai: Aperativo - okteilių baras, kokteilių / vyno degustacijos (dažniausiai apsilankoma prieš vakarienę apetitui sužadinti arba lengvai vakaro pramogai). A La Carte - viduržemio jūros regiono restoranas (daugiausia Prancūzujos, bet yra ir Italijos bei Ispanijos akcentų). Maistas siūlomas iš pagrindinio jų MENU arba siūloma speciali degustacinė vakarienė. Digestivo - baras (vėlgi daugiausia kokteiliai / vynai / lengvi užkandžiai) jaukiam vakaro uždarymui su šokiais arba tiesiog smagiais pašnekesiais.

Mobilus kokteilių baras - Naudingi straipsniai ir paslaugos visoje Lietuvoje! Mobilus kokteilių baras, šampano piramidės, kokteilių degustacijos ir dar daugiau, straipsniai apie kokteilius.

Renginiai Vilniuje - Nepriklausomai nuo to, ar esate vilniečiai, ar atvykstate iš kito miesto, mūsų svetainėje rasite įvairių renginių, pritaikytų jūsų poreikiams ir skoniui. Tai puiki galimybė sužinoti apie kultūrinius, muzikinius, sportinius ir kitus įdomius renginius, kurie vyksta Vilniuje.

West Coast Bars - Mobilus baras - tai baras Jūsų šventėje. Esame jauna, ambicinga, nuotaikinga mobilių barų komanda iš pajūrio. West Coast Bars - jūros vėjų nugairinti mobilieji kokteilių barai ir barmenai, Jūsų šventėje - vakarų Lietuvoje!

Didžiausias restoranų gidas Lietuvoje - Lietuvos restoranų, kavinių, barų bei kitų maitinimo įstaigų gidas. Lietuvos maitinimo įstaigų katalogas, akcijos ir pasiūlymai, vertinimai ir atsiliepimai.

Romdera - Pietums dera Romdera – gardūs dienos pietūs, 7 savaičių skirtingas meniu. Maistas į namus, darbą ar kitą pasirinktą vietą bus pristatytas dar neataušęs. Planuojate įmonės ar asmeninę šventę? Šventėms dera Romdera. Pagal individualius užsakymus ruošiami banketai, furšetai. Galime pasiūlyti šventinio inventoriaus nuomą.

Karčema - Pigus maistas, gardūs celinai, lietuviški patiekalai kavinėje Karčema. Aptarnaujame iki 300 žmonių. Įmonių renginiai , festivaliai, vestuvės, turistinės grupės maitinimas.

Kavinė Kaune „Kalnineliai“ dienos pietūs į biurą, banketai, furšetai - Kavinė Kaune „Kalninėliai“ pristato dienos pietus į Jūsų darbo vietą, ruošiami banketai, furšetai, išvežamieji banketai, krikštynos, jubiliejai

Genys Taproom - Vietinių Kauno chuliganų "Genys Brewing Co." svetainė, kurioje vietą randa tik visiškai rinktiniai gėrimai. Į šią jaukaus dydžio svetainę tinkamai aptarti tikrų reikalų, pasvajoti po darbų bei vėlyvais vakarais renkasi vizionieriai ir alaus misionieriai.

UAB Rolvinkas - Vilnius Hostels Jaunimo nakvynės namai (hosteliai) yra idealioje vietoje, iš kurios jūs galite aplankyti svarbiausius Vilniaus miesto istorinius ir architektūrinius paminklus