Sporto šakos

Golfo lazdos, golfo aksesuarai - Mes esame golfo entuziastai, kurie gyvena ir mėgaujasi šiuo nuostabiu sportu Lietuvoje. Mes ne tik mylime šį sportą, bet ir esame įsitikinę, kad jis turi didelį potencialą populiarėti Lietuvoje. Todėl mes nusprendėme, kad turime prisidėti prie šio sporto populiarinimo. Elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausios golfo įrangos, golfo lazdos, golfo kamuoliukai, golfo vežimėliai ir kita. Taip pat naudingas apžvalgas, rekomendacijas, patarimus ir naujienas iš golfo pasaulio. Mūsų komanda dirba su didžiausiu atsidavimu, kad padėtų jums išsirinkti geriausią įrangą ir padėtų tobulinti žaidimo techniką.

activecitizens.lt - Ieškote aktualios informacijos sveikatos ir sporto temomis? Tuomet rekomenduojame apsilankyti activecitizens.lt ir sužinoti daugiau

Kaunas Hockey - Ledo ritulys smagus žaidimas, prisijunk prie Kaunas Hockey ledo ritulio komandos.

Sporto prekių parduotuvė easysport.tl - Easysport.lt - elektroninė sporto bei laisvalaikio prekių parduotuvė. Mes tikime, kad sportas ir sveikata yra neatsiejami dalykai todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų Amerikos bei Europos gamintojų sporto inventoriaus bei laisvalaikio prekių pasirinkimą. Mūsų asortimente galite rasti įvairių treniruoklių (bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai), sporto inventoriaus (kamuoliai, kilimėliai, treniruočių pirštinės) bei įvairių laisvalaikio prekių (dviračiai, paspirtukai, riedlentės). Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik populiarių sporto šakų kaip krepšinis ar futbolas inventorių, tačiau taip pat turime ivairiausių padėlio, skvošo ar smiginio prekių.

Jogos studija Surya - Daugiau nei 10 metų veikianti Jogos studija Surya kviečia užsiimti Aštanga joga, meditacija ir kvėpavimo praktikomis Vilniuje arba internetu. Mes esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. 26-6 ir siūlome jogos užsiėmimus Aštanga Vinyasa stiliumi. Galite rinktis grupines praktikas pradedantiesiems arba pažengusiems, taip pat individualias praktikas su mokytoja studijoje arba online užsiėmimus. Pajusite jogos naudą jau po pirmo užsiėmimo!

dviračio informacija - Pateikiami patarimai reikalingi naujiems dviratininkams. Kaip sureguliuoti dviratį, į ką atkreipti dėmėsį ar ką reikia žinoti norint pradėti važinėtis dviračiu.

Bobslėjus - Bobslėjus Lietuvoje. Bobslėjus (angl. bobsleigh 'greitasis nusileidimas nuo kalno') – ledo sporto šaka, kurioje sportininkai čiuožia specialiai įrengta ledo trasa nuo kalno vairuojamomis rogėmis.

Kristina Yoga - Joga Vilniuje. Patogioje vietoje įsikūrusi jauki jogos studija “Kristina Yoga”. Apsilankykite ir patirkite Ashtanga jogos teikiamus fizinius ir dvasinius privalumus! Ashtanga joga – tai filosofinė ir praktinė sistema, kuri gerina fizinę ir psichinę sveikatą, skatina žmogaus dvasinį vystymąsi. Joga suteikia energijos, mažina stresą, įtampą, nerimą, gerina sveikatą, nuramina mintis, atpalaiduoja, palaiko raumenų tonusą, stiprina nugarą ir kitas kūno dalis. Tačiau praktikuojant jogą labai svarbu stebėti savo kūną ir paisyti jo galimybių ribas. Neskubinkime šios kelionės, nes jogoje svarbiausia– kantrybė, savęs įsiklausymas ir priėmimas bei procesas.

Tailando boksas - Sportuoti Muay Thai mūsų klube verta, nes: įgysite daugiau pasitikėjimo savimi; tapsite stipresni, drasesni ir greitesni; išmoksite apsiginti save ir savo draugus; surasite naujų draugų; įgytas žinias galėsite pritaikyti Muay Thai varžybose; pakeisite aplinką ir trumpam užmiršite kasdieninius rūpesčius; mažiau laiko praleisite prie kompiuterio/televizoriaus; galėsite poilsiauti Muay Thai stovyklose; po treniruočių jausitės žvalesni;

Kovos Menai - Naujienos ir informacija - Visa informacija apie kovų menus. Tinklapyje yra daugybę straipsnių apie apie Muay Thai, Boksa karate ir kitus kovu menus. Taipogi privačiai galime padėti išsirinkti labiausiai tinkantį kovos meną jums.