Statybų darbai

Lubumenas.com - Įtempiamų lubų gamyba, montavimas. Didmeninė ir mažmeninė prekyba įtempiamomis lubomis bei visais reikiamais priedais.

Saulės elektrinės - Saulės elektrinės namų ūkiams montuojamos ant stogo arba ant žemės. Jų įrengimas ir priežiūra tampa vis paprastesni. Svarbu įvertinti galimybes ir pasirinkti poreikius atikinkančią įrangą. Daugiametę patirtį turintys profesionalūs UAB “Sinergija LT” darbuotojai su malonumu patars ir pasiūlys geriausią, tik Jums tinkantį sprendimą, sumontuos saulės elektrinę, pakonsultuos saulės elektrinių įrengimui teikiamų paramų klausimais, bei parengs visus reikiamus dokumentus. Po saulės elektrinės įrengimo nepaliks Jūsų likimo valiai, ilgus metus bus su Jumis ir kartu stebės saulės elektrinės darbą, atliks garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Smeliavimas, dažymas, šiltinimas poliuretano putomis - Mechanizuoti paviršių šiltinimo, abrazyvinio valymo (smėliavimo), dažymo, plovimo specialistai. Esame įmonė „Blastika“ – specializuojamės mechanizuoto paviršių apdirbimo ir šiltinimo srityje. Jau 13 metų kaupiame patirtį, domimės naujomis technologijomis ir prisitaikome prie kintančios rinkos. Todėl galime pasiūlyti geriausią patirties ir naujausių technologijų derinį VISOJE LIETUVOJE.

Patalpų vėdinimo sistemos - UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo sistemų Atrea, inVENTer, Lajac, Ostberg, Inventor, Drainvac ir kt. atstovas Lietuvoje. Jau 15 metų mes užsiimame vėdinimo sistemų pardavimu ir montavimu. Mes pasirūpinsime ne tik vėdinimo sistemos montavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Vandens filtrai - 22 metus kruopštaus darbo AQUAFILTER komanda paskyrė tam, kad švarus ir kokybiškas vanduo būtų prieinamas kiekvienuose namuose ar įmonėje, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata bei mažesnėmis įrangos sąnaudomis. Vandens minkštinimo filtrai, vandens nugeležinimo filtrai, vandens tyrimas, geriamojo vandens sistemos tampa ne prabangos, o būtinybės prekėmis, kurios ne tik palengvina buitį, tačiau ir formuoja naujus įpročius.

UAB „Gilmera“ - UAB „Gilmera“ veiklą vykdo nuo 2015 m. Kelių tiesimo, šaligatvių, įvažiavimų į sklypą, parkavimo aikštelių įrengimo darbai. Įvairaus sudėtingumo ir tipo projektų įgyvendinimas. Profesionalus ir kokybiškas darbas.

Oro kondicionieriai namams - Įmonė UAB IDV Group yra oficialus atstovas, distributorius Inventor Air Conditioning prekinio ženklo Baltijos šalyse. Kompanija Inventor A.G. S.A Graikijoje sėkmingai vykdo veiklą nuo 1966 m. ir yra labai svarbus oro kondicionavimo rinkos dalyvis per paskutinius 15 metų.

Dažai internetu - Jau beveik 20 metų Lietuvos rinkai siūlome kruopščiai atrinktus, aukščiausios kokybės dažus bei dažymui skirtus įrankius. Juos galite įsigyti internetu arba mūsų salonuose Kaune ir Vilniuje. Čia rasite tokių gamintojų kaip „Remmers“, „Impra“ dažymui skirtus produktus.

www.klpstogai.lt - Stogų dangos, stogų sistemos, stogų dengimas Stogo dangų prekyba ir dengimas: stogo danga, šiltinimo medžiagos, stogo ir fasado priedai, stogų sistemos, lietvamzdžiai, akmens vata, stogų dengimas.

Miško darbai ir statybos paslaugos - UAB “Aldoris” – įvairūs miško darbai ir statybų paslaugos. Miško kirtimas, miško atsodinimas, miško valymas ir retinimas, miško ūkio priežiūros darbai, konsultacijos. Gyvenamųjų namų statyba, pamatų liejimas, stogų dengimas, apdailos darbai, terasų įrengimas, stoginės, trinkelių klojimas, tvoros, konsultacijos.