Statybų darbai

PVC užuolaidos - Gaminame ir įrengiame lanksčias PVC užuolaidas nuo šalčio, vėjo, triukšmo, dulkių. Montuojame įvairiose nestandartinėse situacijose, dideliuose aukščiuose ir ant technologinės įrangos. PVC užuolaidos yra efektyvi priemonė siekiant išlaikyti šilumą patalpose, apsaugoti sandėliuose ir angaruose dirbančius žmones nuo skersvėjų ir drėgmės, kuri patenka pro dažnai varstomus vartus ar neužsandarintus praėjimus. Iš aukštos kokybės PVC juostos pagaminta užuolaida lengvai prasiskleidžia tik toje vietoje ir tuo metu, kai pro angą vyksta žmonių ar krovinių judėjimas. Teisingai pritaikius PVC juostas pagal eksploatacijos sąlygas nėra stipriai apsunkinamas judėjimas pro angą, be to atskiras juostas galima nesunkiai nuimti kada to prireikia. Savo gaminiams suteikiame garantiją, lengvatinėmis sąlygomis keičiame arba remontuojame susidėvėjusias ar sugadintas juostas. Dirbame visoje Lietuvoje.

OroTech.lt - Sveiko Oro Technologijos - Išsirinkite oro gerinimo sprendimą neišėję iš namų. Mūsų profesionalų komanda pakonsultuos kokį drėkinimo, sausinimo, valymo, vėdinimo ar šildymo įrenginį pasirinkti konkrečiam atvejui. Visas savo prekes pristatome nemokamai kurjerių pagalba, jeigu produktas netiko, galėsite jį grąžint per 14 dienų. Esant poreikiui galėsime atvykti į vietą ir apsižiūrėti, patarti. Taip pat siūlome ir kondicionierių bei rekuperatoriu montavimą, drėgmės surinkėjų ir ozonatorių nuomą, pelėsio naikinimą. Pasirūpinsime, kad jūsų patalpoje oras būtų sveikas.

Aremada.lt - Aremada.lt teikia glaistymo ir dažymo, gipso plokščių montavimo, elektros, santechnikos darbų, plytelių klijavimo ir daugiau paslaugas Kaune ir Vilniuje. Profesionalūs specialistai padės jums įsirengti nepriekaištingos kokybės vidinę apdailą už mažesnę kainą. Susisiekite jau dabar!

Lubumenas.com - Įtempiamų lubų gamyba, montavimas. Didmeninė ir mažmeninė prekyba įtempiamomis lubomis bei visais reikiamais priedais.

Saulės elektrinės - Saulės elektrinės namų ūkiams montuojamos ant stogo arba ant žemės. Jų įrengimas ir priežiūra tampa vis paprastesni. Svarbu įvertinti galimybes ir pasirinkti poreikius atikinkančią įrangą. Daugiametę patirtį turintys profesionalūs UAB “Sinergija LT” darbuotojai su malonumu patars ir pasiūlys geriausią, tik Jums tinkantį sprendimą, sumontuos saulės elektrinę, pakonsultuos saulės elektrinių įrengimui teikiamų paramų klausimais, bei parengs visus reikiamus dokumentus. Po saulės elektrinės įrengimo nepaliks Jūsų likimo valiai, ilgus metus bus su Jumis ir kartu stebės saulės elektrinės darbą, atliks garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Smeliavimas, dažymas, šiltinimas poliuretano putomis - Mechanizuoti paviršių šiltinimo, abrazyvinio valymo (smėliavimo), dažymo, plovimo specialistai. Esame įmonė „Blastika“ – specializuojamės mechanizuoto paviršių apdirbimo ir šiltinimo srityje. Jau 13 metų kaupiame patirtį, domimės naujomis technologijomis ir prisitaikome prie kintančios rinkos. Todėl galime pasiūlyti geriausią patirties ir naujausių technologijų derinį VISOJE LIETUVOJE.

Patalpų vėdinimo sistemos - UAB IDV Group yra oficialus pasaulyje pirmaujančių vėdinimo sistemų Atrea, inVENTer, Lajac, Ostberg, Inventor, Drainvac ir kt. atstovas Lietuvoje. Jau 15 metų mes užsiimame vėdinimo sistemų pardavimu ir montavimu. Mes pasirūpinsime ne tik vėdinimo sistemos montavimu, tačiau ir ilgalaike jos priežiūra.

Vandens filtrai - 22 metus kruopštaus darbo AQUAFILTER komanda paskyrė tam, kad švarus ir kokybiškas vanduo būtų prieinamas kiekvienuose namuose ar įmonėje, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata bei mažesnėmis įrangos sąnaudomis. Vandens minkštinimo filtrai, vandens nugeležinimo filtrai, vandens tyrimas, geriamojo vandens sistemos tampa ne prabangos, o būtinybės prekėmis, kurios ne tik palengvina buitį, tačiau ir formuoja naujus įpročius.

UAB „Gilmera“ - UAB „Gilmera“ veiklą vykdo nuo 2015 m. Kelių tiesimo, šaligatvių, įvažiavimų į sklypą, parkavimo aikštelių įrengimo darbai. Įvairaus sudėtingumo ir tipo projektų įgyvendinimas. Profesionalus ir kokybiškas darbas.

Oro kondicionieriai namams - Įmonė UAB IDV Group yra oficialus atstovas, distributorius Inventor Air Conditioning prekinio ženklo Baltijos šalyse. Kompanija Inventor A.G. S.A Graikijoje sėkmingai vykdo veiklą nuo 1966 m. ir yra labai svarbus oro kondicionavimo rinkos dalyvis per paskutinius 15 metų.