Jaukus miegamojo kambarys

Miegamojo kambarys vienas iš svarbiausių namų kampelių. Juk pramiegame apie trečdalį gyvenimo, o miegamojo kambaryje ne tik miegame.  Čia ir poilsio zona, dažnai čia žiūrime filmus, savaitgaliais lepinamės kava ir pusryčiais į lovą. Taip pat čia praleidžiama daug gražių akimirkų su mylimu žmogumi.

Taigi visi norime gražaus, jaukaus ir funkcionalaus miegamojo kambario. aigi kokios klaidos daromos įsirengiant miegamojo kambarį. Kokie aspektai svarbūs, kad miegamojo kambarys būtų patogus ir jaukus.

Pirmiausia renkamės spalvas. Kad ir kaip norėtume išreikšti savo asmenybę, pasirinkę ryškų interjerą,  nepamirškime, kad miegamojo kambarys pirmiausia skirtas poilsiui. Interjero dizaineriai rekomenduoja rinktis ramesnes, pastelines spalvas. O jei norisi ryškių akcentų, galima rinktis dekoratyvines pagalvėles, paveikslus ir kilimėlius.

Antra - miegamojo baldai. Koks miegamojo kambarys be lovosTai pats svarbiausias miegamojo kambario baldas ir visas miegamojo gyvenimas vyksta lovojeLovos rėmų gaminama pačių įvairiausių. Galima rinktis medinį rėmą, aptrauktą oda ar gobelenu. Lovos su audiniais gal ir gražu, bet audinys linkęs kaupi dulkes ir jį sudėtingiau prižiūrėti. Jeigu miegamojo kambary nedidelis, naudinga rinktis lovą su patalynės dėže.  O prie lovos patogu turėti naktinius staliukus. 

Daug dėmesio skiriama patogiam ir kokybiškam čiužiniui. Čiužinį reiktų rinktis atsižvelgiant į žmonių svorį. Lengvesniam žmogui tiks minkštesnis čiužinys, sunkesniam reiktų kietesnio.

Čiužinių kainų diapazonas labai platus – nuo pigių poliuretano putų čiužinių iki prabangių latekso čiužinių.

Čiužinių gamintojai išmoko išgauti puikų kainos ir komforto santykį derindami įvairias medžiagas. Pavyzdžiui ekonomiškas poliuretano čiužinys gali būti gaminamas su viskoelasto sluoksniu. Taip gauname komfortišką čiužinį su puikiomis savybėmis už patrauklią kainą.

Mėgiami yra spyruokliniai čiužiniai. Jie dabar gaminami iš atskirų spyruoklių, įvilktų į kišenėlės. Nuo to ir pavadinimas – kišeninis spyruoklių čiužinys. Šie čiužiniai yra patogūs, nepersiduoda judesiai, pasižymi gera ventiliacija.

Taip pat svarbus baldas miegamojo kambaryje – rūbų spinta. Šiuolaikinės spintos gaminamos labai įvairios. Populiaru spintos  stumdomomis durimis, taip taupoma kambario vieta. Spintos dekoruojamos veidrodžiais, įvairiomis lakuotomis plokštėmis, piešiniais. Taigi spinta gali būti ne tik baldas rūbams susidėti, bet ir kambario puošmena bei akcentas. Nereikia nei paveikslų. Funkcionalumo suteikia ir LED apšvietimas spintoje.  

Taigi jei turite galimybių, nepagailėkite fantazijos įsirengti miegamojo kambarį, nes tai Jūsų poilsio kampelis.