Kaip naudoti kūno šveitiklį

 

Kai norite karališkai pamaloninti savo odą, pradėkite nuo odos šveitiklio savo pačių duše. Išsirinkite tokį šveitiklį, kuris atitinka jūsų norus – cukrus, druska, kvarcas ar jojoba rutuliukai, jie šveis, kol aliejai, sviestai ar glicerinas drėkins odą. Šios sudedamosios dalys padės išblizginti jūsų odą ir ją atnaujins bei nupraus.
Štai dažniausiai užduodami Thymes klausimai apie kūno šveitiklio naudojimą:
1. Koks yra geriausias būdas naudoti kūno šveitiklį?
Galite naudoti šveitiklius kaip ir Manilla vonioje ar duše. Pasistenkite nepažeisti odos, įsitikinkite, kad jūsų kūnas yra gerai susidrėkinęs ir suminkštėjęs padedant šiltam vandeniui, juk karštas vanduo gali išdžiovinti jūsų odą... Padenkite savo kūną tinkamu šveitiklio kiekiu ir naudodami skritulinius judesius masažuokite juo odą. Nuplaukite ir paskiau pasitepkite drėkinamuoju losjonu.
2. Kaip dažnai vertėtų naudoti šveitiklį? Kadangi žmogaus oda yra švelni, šveitiklį reiktų naudoti kartą ar du per savaitę. Jei niekada nenaudojote šveitiklio, išbandykite jį ant nedidelio savo odos lopinėlio.
3. Kokie šveitiklio naudojimo nauda? Esminė naudojimosi šveitikliais nauda yra ta, jog jie padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, kas padeda formuotis šviesesnei ir minkštesnei odai. Dar šveitikliai ir švelnina odą, galite pasimėgauti masažu savo pačių namuose su šveitiklių pagalba.
4. Kokios yra rekomenduojamos rutinos odos priežiūrai? Gerai sudrėkinkite odą vandeniu. Naudodami valantį šveitiklį rankomis masažuokite odą, ir taip pašalinsite negyvas ląsteles. Nuplaukite. Nusausinkite savo odą ir iškart tepkite drėkinančiu losjonu, kad šis padėtų išsaugoti odą drėkinamą.
5. Ar svarbu teptis drėkinančiu losjonu pasinaudojus šveitikliu? Bet kas, ką tepsite ant odos pasinaudoję šveitikliu įsigers daug sparčiau. Tepti drėkinantį losjoną yra viena svarbiausių procedūrų, siekiant, kad oda netaptų sausa.
6. Koks yra tinkamas būdas naudoti šveitiklį apsivalymui nuo sausos odos? Šveitikliai puikiai tinka nuvalyti sausai odai, nes jie pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda rūpintis šviežia, nauja oda esančią apačioje. To rezultatas – švelni, švytinti oda. Kai norite pradėti naudoti odos šveitiklį, rūpindamiesi savo odą, svarbiausia dalis yra nepamiršti naudoti drėkinamojo losjono po valymo. Tai itin svarbu rūpinantis sausa oda.
7. Kada nederėtų naudoti odos šveitiklio? Jeigu jūsų oda kaip nors sudirgusi, ypatingai jeigu jūs nudegėte saulėje arba jus išbėrė, reiktų susilaikyti nuo šveitiklio naudojimo. Šveitiklis gali dar labiau sudirginti odą ir prailginti odos gydymosi procesą. Tokiais atvejais naudokite kūno prausiklį ir paskiau pasitepkite drėkinamuoju losjonu.
8. Kaip naudoti šveitiklį prieš manikiūrus ar pedikiūrus? Tam kad manikiūras ar pedikiūras pavyktų geriausiai, nušveiskite savo rankas ir kojas su kūno šveitikliu prieš einant į spa ar grožio saloną. Kad prailgintumėte manikiūro ir pedikiūro grožį, naudokite šveitiklį kartą per savaitę. Jis padės palaikyti jūsų odą švelnią.
9. Ar derėtų naudoti prausiklį prieš ar po skutimosi? Naudokite šveitiklį prieš skutimąsi, kad išvengtumėte odos geliančio pojūčio ar sudirgusios odos. Kaip visad, naudokite drėkinamąjį losjoną po skutimosi.
Čia, Thymes, mes mylime šveitiklius. Jie padeda atskleisti tikrą odos spindesį ją šveisdami, prausdami ir drėkindami. Kitą kartą prausdamiesi duše, palepinkite odą geru odos šveitikliu iš Thymes.