Kompiurių ir Telefonu Taisymas

www.mobile24.lt

Kompiuterių remontas

Jei sugedo jūsų kompiuteris ar išmanusis telefonas, tuomet kreipkitės į mus ir mes neabejotinai galėsime jums pagelbėti. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį kompiuterinės technikos ir mobiliųjų telefonų taisymo srityje. Mūsų profesionalūs meistrai sutvarkys visus dažniausiai pasitaikančius gedimus – pakeis neveikiančią klaviatūrą ar suskilusį ekraną, išvalys kompiuterio vidų nuo dulkių, įdiegs naują programinę įrangą neištrinant svarbios informacijos, o taip pat be vargo susidoros ir su sudėtingesnėmis problemomis.

KOMPIUTERIŲ REMONTO PASLAUGAS TEIKIAME ŠIUOSE MIESTUOSE:

Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Telšiuose, Ukmergėje, Kretingoje, Kelmėje, Kaune, Vilniuje.

  •          Stacionarių kompiuterių remontas

Įdiegiame programinę įrangą (įrašome „Windows“ ir kitas reikalingas programas), valome kompiuterių vidų nuo dulkių (jei kompiuteriui daugiau nei 2 metai, jam reikalingas profilaktinis valymas), keičiame sugedusias detales ir atliekame kitus remonto darbus.

  •          Nešiojamų kompiuterių remontas

Įdiegiame reikiamą programinę įrangą (įdiegiam „Windows“), išvalome nešiojamų kompiuterių vidines detales, remontuojame aplietus kompiuterius, keičiame ekranus (matricas), klaviatūras, įkrovimo lizdus ir kitas sugedusias dalis bei atliekame kitus remonto darbus.

  •          Išmaniųjų telefonų remontas

Įrašome reikiamą ir klientų pageidaujamą programinę įrangą, pakeičiame ekranus, įkrovimo lizdus ir kitas problemines išmaniųjų telefonų dalis.

Perrašinėjant programinę įrangą, visuomet pasiteiraujame klientų, ar jiems reikalinga informacija, esanti jų įrenginyje, ir esant poreikiui ją išsaugome.

Klientams pageidaujant, jų kompiuterį ar mobilųjį telefoną galime sutaisyti skubos tvarka (už papildomą mokestį jūsų prietaisas bus taisomas be eilės).

Visiems mūsų atliktiems darbams ir pakeistoms kompiuterių bei mobiliųjų telefonų dalims yra suteikiama garantija.

Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio. Darbo laikas – 10:00-18:00

Sugedus stacionariam, nešiojamam kompiuteriui bei išmaniajam telefonui,

susisiekite su mumis tel. +370 667 000 33  e-paštas: servisas@mobile24.lt Arba užpildykite elektroninę formą

 

Neturite laiko nutvežti savo sugedusio įrenginio į taisyklą? Nieko tokio! Parašykite mums el. laišką [email protected] , kuriame bus nurodytas jūsų įrenginio gedimas (kuo tikslesnė informacija, tuo greičiau sutaisysime gedimą), jūsų kontaktinis numeris ir adresas, iš kurio norite, kad paimtume įrenginį. Mes atvažiuosime į jūsų nurodytą vietą ir jį paimsime, o sutaisius - gražinsime jums. Paslauga teikiama visuose Lietuvos miestuose.