Valymo patarimai iš profesionalų lūpų

Kiekvieną penktadienio rytą pasąmoningai apsidžiaugiame – prieš akis savaitgalis. Deja, dažniausiai realybė kiek skiriasi nuo malonios vizijos – bent vieną iš dviejų laisvų dienų tenka skirti namų tvarkymui. Jeigu per savaitę ar daugiau nė piršteliu neprisilietėte prie blizginimo veiklos, tikėtina, kad teks nemenkai paplušėti, kol namai ir vėl taps švarūs ir jaukūs. Visgi yra žmonių, kurie apie idealios švaros užtikrinimą žino daugiau, nei bet kas kitas – tai namų tvarkytojai. Jiems valymo paslaugos – kasdienybė. Siūlome atkreipti dėmesį į 5 triukus, kuriuos mums atskleidė valymo srities profesionalai.
1) Venkite naudoti per daug valymo produktų
Suprantama, kad kai kurie valymo skysčiai turi specialių indikatorių, skleidžiančių malonų kvapą, ir ranka tarsi savaime kyla įpilti dezinfekcinės priemonės dar truputį, tačiau kartais per didelis kiekis valymo priemonės gali turėti išties rimtų pasekmių. Pavyzdžiui, jeigu naudosite per daug grindų plovimo skysčio, jūsų blizgančios grindys palaipsniui pasidarys lipnios ir greičiau trauks nešvarumus negu prieš valymą.
2) Niekada nenaudokite baliklio
Mes visi žinome, kad baliklis viską idealiai išblizgina, tačiau juo labai lengvai gali būti pažeistos grindys ir kiti paviršiai. Taip pat ši priemonė turi specifinį cheminį kvapą, kuris neprisideda prie malonios namų atmosferos. Vietoj jo rekomenduojame naudoti kreminio pagrindo valiklį, pavyzdžiui „Cif“, kurio poveikis toks pat kaip baliklio, o kvapas primena citrinas.
3) Naudokite valymo skystį „Fairy“ – viskam
Jeigu įvairūs specialūs valikliai jau baiginėjasi, o kaip niekad reikia susitvarkyti – Fairy gali būti puiki išeitis. Ši valymo priemonė daugiafukcinė ir gali būti panaudojama įvairiems paviršiams valyti. Tik reikėtų nepamiršti pirmiausia valiklš atskiesti dideliu kiekiu vandens.
4) Pradėkite nuo virtuvės
Visada savo namus pradėkite valyti nuo virtuvės. Tai parogus būdas išlikti organizuotam ir visada malonu pirmiausia turėti švarią bendrojo naudojimo erdvę – kitas valymo etapas namų erdvėse jau atrodys lengvesnis. Kai virtuvė jau išvalyta, rekomenduojame toliau pratęsti darbą vonios kambaryje, o miegamąjį tvarkyti  paskutinį.
5) Mikropluošto šluostė – tavo geriausias draugas
Pamirškite stiklo valiklius – geriausias būdas valyti veidrodžius yra su lengvai sušlapinta mikroluošto šluoste. Taip pat nuvalykite ir televizoriaus ekraną, nes kiti specialūs valiksliai gali sugadinti įrangą.