Veterinarija

Super Augintinis - Superaugintinis.lt – tai atsakingas ir profesionalus požiūris į augintinio priežiūrą. Jūsų augintinis – Super Augintinis! Geriausi mūsų draugai nusipelno tiek pat dėmesio, kiek ir mes. Jiems yra svarbi subalansuota mityba, prižiūrėtas kailis ir gera savijauta. Todėl mes siūlome kokybišką maistą, kruopščiai atrinktą profesionalią kosmetiką ir priežiūros priemones. Visi produktai elektroninėje parduotuvėje pateikiami patogiai. Lengvai ir vos keliais klavišų paspaudimais rasite Jus dominančias prekes, ir per itin trumpą laiką galėsite lepinti savo augintinius. Jie, Jūsų šeimos nariai, yra geriausi iš geriausių ir verti tik geriausio!

Paslaugos gyvūnams - Petoffice.lt - nauja svetainė augintinių šeimininkams. Čia rasite įvairias paslaugas augintiniams teikiančius asmenis bei įmones: šunų dresūrą, veterinarijos paslaugas, augintinių viešbučius bei aukles, prekių gyvūnams pardavėjus, augintinių vežėjus ir draudėjus, augintinių veisėjus.

Veterinariniai vaistai - Veterinariniai preparatai šunims ir katėms. UAB Dimela Lietuva oficialus Specific ir Dr. Stern atstovas Lietuvoje. UAB „Dimela Lietuva“ – tai užsienio kapitalo įmonė, kartu su Estijos bendrove „Dimela“ AS bei Latvijos „Dimela Veta“ sudaranti įmonių grupę Pabaltijyje, prekiaujančią veterinariniais vaistais, pašarų priedais bei pašarais.