Židiniai

SHILK - Geoterminis šilumos siurblys – už oras-vanduo kainą

Židinių portalas - Šildymo įrangos prekių parduotuvė ir montavimas Vilniuje. Prekių asortimentą sudaro aukštos kokybės židiniai, židinių grotelės bei krosnelės. Viena iš pagrindinių įmonės vertybių yra sugrąžinti gyvos ugnies kultūrą į jūsų namus, vadovaujantis principais - saugiai, atsakingai ir sąžiningai.

Židiniai krosnelės JOTUL - Židiniai ir krosnelės Jotul Kaune

Kieto kuro katilai - Didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė UAB „Virineta" savo veiklą pradėjo 1995 metais. Pradedant nuo įkūrimo, pagrindinė įmonės veiklos kryptis buvo prekyba vandens siurbliais. Einant metams, prekių asortimentas plėtėsi ir šiuo metu įmonė siūlo tokį prekių pasirinkimą: kieto kuro katilai, vandens siurbliai, hidroforai, elektriniai zidiniai, PVC zarnos

Židiniai, krosnys su termoakumuliacine sistema - Židinių, židinių - krosnių ir krosnių projektavimas, pardavimas ir montavimas, židinių medžiagų sąmatų skaičiavimas, nestandartinių krosnių statyba, apdailos medžiagos ir kt

Židiniai - krosnelės - Ilgametė patirtis leido suformuoti asortimentą, kuriuo galime didžiuotis. Židiniai ir krosnelės laiko patikrinti, klientų įvertinti. Rinkitės profesionalus.

Saulės kolektoriai - Saulės kolektoriai ne tik pavers Jūsų namus ekologiškais, bet ir sutaupys Jums sumą, už kurią per penkerius metus galėsite įsigyti automobilį!

Malkos Jums - Prekiaujame skaldytomis malkomis ir malkomis rąstais.