Augalai

Apie augalus: Augalų enciklopedija - Atraskite augalų enciklopediją, kurioje pateikiama išsami informacija apie augalus, priežiūros patarimai, pagrindiniai duomenys ir įdomūs faktai apie įvairius augalus.

Mushi Mushi - Pasinerk į grybų auginimo nuotykį! - Čia gyvena grybų auginimo rinkiniai, kreivabudžių grybiena ant grūdų, NEMOKAMAS grybų auginimo kursas. Užsuk!

GROW - Made By Grow - unikalūs gamtos fragmentai jūsų erdvėms. Stabilizuoti augalai, jų paveikslai ir įvairios kompozicijos.Made By Grow - unikalūs gamtos fragmentai jūsų erdvėms. Stabilizuoti augalai, jų paveikslai ir įvairios kompozicijos.

Flowers & Lovers - Nuo klasikos iki egzotikos. Gėlių puokštės, gėlės ir dekoravimas Vilniuje. Flowers & Lovers nuo 2017 metų dirbanti moderni ir kūrybiška gėlių studija, kurianti ne tik tradicines gėlių kompozicijas, bet ir augalų vazonuose, dekoratyviniam interjerui skirtas kompozicijas.

www.myliusoda.lt - Sodas daržas ir kiti ūkio reikalai

Lukas Juodagalvis - Apleistos vietos, Geografinės padėtys, Lankytinos vietos Lietuvoje ir užsienyje,

Bonsai, dendroflora, dekoratyviniai sodo augalai - Asmeninis tinklaraštis sodininkavimo tema. Bonsai medelių auginimo pradžiamokslis. Medžių rūšių aprašymai ir formavimo pavyzdžiai. Augalų nuotraukos Jūsų svetainių iliustracijoms.

daliaplinka.lt - vejos aeravimas, vejos tręšimas, pjovimas - Kokybiškas vejos pjovimas vilniuje naudojant tik profesionalią, gerai prižiūrėtą techniką. Klientams siūlome labai patrauklias kainas prižiūrint veją visą sezoną. Aukštos žolės pjovimas atliekamas trimeriais, o nupjauta žolė surenkama iš išvežama. Vejos tręšimas ir aeravimas yra neatsiejamos dailios aplinkos paslauga, ją atliekame visiems klientams pavasario metu.

Gėlių auginimo patarimai - Portalas skirtas suburti gėlių augintojus į vieną kampelį ir dalintis savo išmintimi su kitais. Profesionalūs straipsniai, kurie įdomūs tiek naujokams, tiek patyrusiems augintojams. Draugiška administracija, atkreips dėmesį į kiekvieno pageidavimus

Informacija sodininkams - Mūsų svetainėje rasite visą informaciją aktualią sodininkams ir ūkininkams. Vaisių, uogų ir daržovių auginimo ir priežiūros patarimai. Pas mus taip pat rasite informacijos apie gyvulininkystę, midaus, vyno ir naminės gamybą