Sportas

Golfo lazdos, golfo aksesuarai - Mes esame golfo entuziastai, kurie gyvena ir mėgaujasi šiuo nuostabiu sportu Lietuvoje. Mes ne tik mylime šį sportą, bet ir esame įsitikinę, kad jis turi didelį potencialą populiarėti Lietuvoje. Todėl mes nusprendėme, kad turime prisidėti prie šio sporto populiarinimo. Elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausios golfo įrangos, golfo lazdos, golfo kamuoliukai, golfo vežimėliai ir kita. Taip pat naudingas apžvalgas, rekomendacijas, patarimus ir naujienas iš golfo pasaulio. Mūsų komanda dirba su didžiausiu atsidavimu, kad padėtų jums išsirinkti geriausią įrangą ir padėtų tobulinti žaidimo techniką.

Ecovitum, MB - Elektroninė parduotuvė ECOVITUM.LT – turi, tai ko reikia jūsų sveikai gyvensenai. Mūsų šūkis – Jūsų sveikata, mūsų įsipareigojimas. Visi internetinės parduotuvės ECOVITUM.LT parduodami maisto papildai yra įtraukti į maisto ir veterinarijos tarnybos, parduoti leistinų, maisto papildų sąrašus (Lietuvoje ir Europos sąjungoje).

activecitizens.lt - Ieškote aktualios informacijos sveikatos ir sporto temomis? Tuomet rekomenduojame apsilankyti activecitizens.lt ir sužinoti daugiau

Papildų Kalnas - „Papildukalnas.lt“ – Jūsų patikimas sporto ir sveikatos partneris, siūlantis kokybiškų maisto papildų asortimentą. Mes padėsime užtikrinti sėkmingą Jūsų sportinę kelionę su vertingais patarimais ir geriausiais produktais.

Sporto transliacijos gyvai - Krepšinis, futbolas, tenisas, motosportas ir dar daugiau internetu nemokamai.

Sportuok.lt - Sportuok.lt yra online parduotuvė, taip pat turinti svetaines Latvijoje ir Estioje. Pagrindinis mūsų asortimentas yra sporto prekės, skirtos sportui namuose. Taip pat turime platų profesionaliam naudojimui skirtų prekių asortimentą. Dirbame jau beveik 10 metų, todėl turime itin profesionalų išmanymą apie parduodamus produktus ir jų panaudojimą. Mūsų privalumai: patrauklios kainos, ypač greitas prekių pristatymas, asmeninis dėmesys klientui ir įsiklausymas į pageidavimus, patogus prekių grąžinimas

Kaunas Hockey - Ledo ritulys smagus žaidimas, prisijunk prie Kaunas Hockey ledo ritulio komandos.

Sporto prekių parduotuvė easysport.tl - Easysport.lt - elektroninė sporto bei laisvalaikio prekių parduotuvė. Mes tikime, kad sportas ir sveikata yra neatsiejami dalykai todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų Amerikos bei Europos gamintojų sporto inventoriaus bei laisvalaikio prekių pasirinkimą. Mūsų asortimente galite rasti įvairių treniruoklių (bėgimo takeliai, dviračiai treniruokliai), sporto inventoriaus (kamuoliai, kilimėliai, treniruočių pirštinės) bei įvairių laisvalaikio prekių (dviračiai, paspirtukai, riedlentės). Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik populiarių sporto šakų kaip krepšinis ar futbolas inventorių, tačiau taip pat turime ivairiausių padėlio, skvošo ar smiginio prekių.

Jogos studija Surya - Daugiau nei 10 metų veikianti Jogos studija Surya kviečia užsiimti Aštanga joga, meditacija ir kvėpavimo praktikomis Vilniuje arba internetu. Mes esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. 26-6 ir siūlome jogos užsiėmimus Aštanga Vinyasa stiliumi. Galite rinktis grupines praktikas pradedantiesiems arba pažengusiems, taip pat individualias praktikas su mokytoja studijoje arba online užsiėmimus. Pajusite jogos naudą jau po pirmo užsiėmimo!

Sportuojantys - Elektroninė sporto papildų parduotuvė | Kalorijų skaičiuoklė | KMI skaičiuoklė | Pratimai | Straipsniai apie sveiką mitybą, sportą, motyvaciją