Keliavimas

Fun travel ideas - An exclusive travel blog for holidaymakers. Countries and cities in Europe, Asia, North and South America!

Kemperių nuoma - VIP Kemperiai - Kemperių nuoma kelionėms po Lietuvą ar Europą. Patikimi kemperiai - ELNAGH BARON 26; ADRIA MATRIX AXESS 670SL; ADRIA MATRIX PLUS 670SL; WEINSBERG CARACORE 650 MEG. Visus kemperius galima vairuoti turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Ekskursijos Turkijoje - “Ekskursijos Turkijoje“ gimė siekiant apjungti visus ekskursijų ir pramogų tiekėjus Turkijoje tam, kad lietuvaičiai atostogų metu galėtų greitai gauti geriausią kainos pasiūlymą ir atostogos vyktų sklandžiai. Siūlome platų ekskursijų ir pramogų pasirinkimą: Žaliasis kanjonas, Pamukalė, Kapadokija, Kurto (Tazi) kanjonas, Žydroji arka, Antikinė Sidė, Naktinė Alanija ir daug kitų ekskursijų tik pas mus!

Caucasus Tour - Pigios kelionės į Gruziją su gidu. Poilsis prie jūros, pažintinės kelionės, slidinėjimo kelionės. Puikiai sudėliotos programos ir pagalba bet kuriame kelionės etape. Išsirinkite.

Populiariausi viešbučiai - Ieškote viešbučio atostogoms? Rinkitės iš didelio pasirinkimo portale airguru.lt!

Laisvalaikio prekės - Patogiai.lt – elektroninė parduotuvė, savo veiklą pradėjusi dar 2014 metais ir iki šiol sėkmingai siūlanti prekes visai šeimai, laisvalaikiui, namų ūkiui ir Jūsų verslui.

Žalvario parkas - pramogų parkas - Žalvario Parkas - daugiau nei 40 hektarų erdvė, kurioje rasite daugybę savo istorijas turinčių unikalių eksponatų bei neįprastų pramogų. Įkurtas ~50 km nuo Vilniaus, Molėtų rajone, parkas siūlo nepamirštamus įspūdžius jūsų šeimai, draugų, kolegų arba bendraklasių kompanijai - čia veiklos ras kiekvienas!

Ekskursijos Turkijoje - Geriausios ekskursijos Turkijoje už palankią kainą ir aukščiausia kokybe.

Mikriukai į oro uostus - Mikroautobusai į oro uostus – keleivių vežimas į regiono oro uostus. Mikroautobusai veža iš Klaipėdos į Vilniaus, Kauno, Rygos, Palangos oro uostus ir atgal: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda. Autobusai į oro uostus vyksta pagal grafiką, tačiau galimos ir individualios kelionės.

Autobusai į oro uostus - Autobusai į oro uostus – keleivių vežimo į regiono oro uostus paslaugos. Autobusai kursuoja iš Klaipėdos į Vilniaus, Kauno, Rygos, Palangos oro uostus ir atgal: Klaipėda – Vilniaus oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Kauno oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Rygos oro uostas – Klaipėda, Klaipėda – Palangos oro uostas – Klaipėda. Autobusai į oro uostus vyksta pagal grafiką, tačiau galimos ir individualios kelionės.