Kultūra

Danieliaus Adomaičio poezija - Danieliaus Adomaičio poezijos tinklapis, kuriame pateikiami visi autoriaus poezijos rinkiniai ir knygutės vaikams.

www.baidaroo.com - Muzika internetu nemokmai

SimpsonaiOnline.com - simpsonų tv online lietuviškai - SimpsonaiOnline.com svetainėje rasite visus simpsonų tv filmuko sezonus bei naujausias serijas online vienoje vietoje.

Ispudingai.lt - Ispudingai.lt – paveikslai, sienų dekoracijos jūsų namams ar biurui.

Fausta Kybartienė. Tapyba. Paveikslai - Menas. Tapyba. Paveikslai: tapybos paveikslai, paveikslai ant drobės, paveikslai internetu. Menininkė ir tapytoja Fausta Kybartienė pristato savo kūrybos darbus, kuriuos galima pamatyti ir įsigyti internetinėje svetainėje. Raktažodžiai: menas, tapyba, paveikslas, tapybos paveikslas, paveikslas ant drobės

Terapiniai muzikos instrumentai - 1. Unikalūs garso terapijai, meditacijai ir kitoms intuityvioms išraiškoms skirti muzikiniai instrumentai. 2. Organizuojame kurybines muzikines improvizacijas, garso terapijos dirbtuves ir meditacijos seansus. 3. Laisva kontaktavimo forma, konsultuojame ir padedame išsirinkti instrumentus, pagal Jūsų poreikius.

Margo skaitiniai - Margo skaitiniai - tai el.knyga visiems, kur žanras nesvarbu, tačiau svarbi kūryba. Tai kūrybinis rašymas, kuris tarsi raktinis žodis atrakina ir padeda suprasti, jog geras rašytojas ar blogas rašytojas, vis tiek yra rašytojas. Pieštukas, popieriaus lapas ir išmintingi patarimai padeda kūrėjui augti. Margo skaitiniai skirti, kad augtų ir rašytojas, ir skaitytojas.

Ceramik-ei: autoriniai keramikos dirbiniai - Ceramik-ei.lt: keramikės Eglės Klimienės autorinės keramikos dirbiniai, savo išskirtinumu džiugina akį ir širdį – tai itin populiarūs šeimos židiniai (dažna Vestuvių dovana), įvairūs keramikiniai indai namų ir stalo dekoravimui (Kalėdų, Velykų dovanos, Dovanos tėvams, mokytojams, Verslo dovanos), keramikiniai angelai (populiarios Krikštynų dovanos) ir daug kitų mielų dovanų ir interjero dekoro elementų.

Garsu Oaze - Čia atrasite paprastų faktų į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš užsisakant muzikinį „bluetooth“ gaminį. Pažinsime technines savybes bei kodėl derėtų įsigyti vieną ar kitą modelį bei pateiksime kiekvieno naudą ir trūkumus.

Danieliaus Adomaičio poezija - Danieliaus Adomaičio poezijos rinkiniai ir knygutės vaikams.