Prekės ir paslaugos

UAB „Iris“ - UAB „Iris“ — interjero apdailos, vonios įrangos ir statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė. Veiklą vystome nuo 1991 metų, nuolat plečiamės ir esame viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje prekiaujančių apdailos medžiagomis ir vonios įranga. Iris salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. Didžiausias dėmesys skiriamas šioms prekių grupėms: - keraminėms ir akmens masės plytelėms; - vonioms ir dušo kabinoms; - vandens maišytuvams; - keraminei santechnikai; - vonios kambario baldams ir aksesuarams; - kiliminėms, laminuotoms ir PVC grindų dangoms; - tapetams ir sienų dekorui; - statybiniams mišiniams; - fasadams.

valerijafic - "Valerija Fic" - tai siuvinėjimo ir mados studija bei mokykla, siūlanti išskiritnio stiliaus rūbus ir aksesuarus. Kuriame individualius, unikalius produktus kiekvienai klientei. Galime atlikti įvairius siuvinėjimus tiek įmonių, tiek individualiems užsakymams. Taip pat esame vienintelė Lietuvoje aukštosios mados siuvinėjimo mokykla, kur pati įkūrėja Valerija Fic dalinasi devynerių metų patirtimi ir meistriškumu su savo mokinėmis. Mūsų elektroninėje, siuvinėjimo priemonių, parduotuvėje prekiaujame aukščiausios kokybės priemonėmis skirtomis siuvinėjimui. Galime pasiūlyti natūralius kristalus, tarp aukšto lygio meistrų pripažintas, prancūžiskas, siuvinėjimui skirtas priemones ir daugybę kitų aukščiausios kokybės priemonių. Tai specializuota siuvinėjimo ir siuvimo prekių priemonių parduotuvė Lietuvoje.

Wild Essence jogos kilimėliai - Unikalaus dizaino, ekologiški jogos kilimėliai Lietuvoje.

www.maziai.eu - Viskas kūdikiams ir vaikams. Puiki kokybė už gerą kainą

Terraasport - Terrasport komanda domisi sporto ir aktyvaus laisvalaikio įrangos naujovėmis ir technologijomis tad siūlo plataus spektro įrangą. Mus vienija dviračių sporto, kalnų ir lygumų slidinėjimo, riedučių, bėgimo, turizmo, irklavimo sportas. Pas mus rasite įvairiausios įrangos, nuo aprangos ar avalynės, iki dviračių ir jų dalių. https://www.terrasport.lt

Varinės sistemos - UAB „Varinės sistemos“ plačiausias pasirinkimas variniais plieniniais, nerūdijančio plieno, bei plastikiniais vamzdynais. Katilai, izoliacijos priedai, presavimo sistemos, įvairūs įrankiai ir kt. Taip pat galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą šildymo sistemai. Bendradarbiaudami su įvairių Vakarų Europos šalių gamintojais (Vokietija, Belgija, Ispanija ir kt.) ir tiekėjais kaip Paroc, HME, Hutmen, Bosch ir kt. užtikriname bekompromisę kokybę!

Eletrka-bus.lt - elektriko paslaugos - Profesionalios elektriko paslaugos vilniuje, kauune ir aplinkiniuose rajonuose. Elektros instaliacijos įvedimas bei visi kiti reikalingi elektriko darbai.

Bokštelis.lt - bokštelių nuoma - Aukštuminės įrangos nuoma. Pas mus rasite: aliuminius bokštelius, žirklinius keltuvus, alkūninius keltuvus, kitų tipų keltuvus, statybinius šviestuvus, teleskopinius krautuvus bei šakinius krautuvus. Aukštuminės įrangos pristatymas visoje Lietuvoje.

Pastolis.lt - pastolių nuoma - Profesionalių fasadinių pastolių nuoma. Pas mus rasite įvairių tipų pastolius (moduliniai pastoliai, rėminiai pastoliai). Pastolių nuomos pristatymas visoje Lietuvoje.

Įrankis.lt - įrankių nuoma - Profesionalių staybinių įrankių nuoma. Pas mus rasite įvairiausių įrankių tiek paprastiems kasdieniniems darbams, tiek rimtos, profesionalioms statyboms. Įrankių nuomos pristatymas visoje Lietuvoje.