Mokslas

Matematikos GURU - Matematikos GURU - lengva ir smagu mokytis matematikos: tekstinė medžiaga, teorija ir praktika, vaizdinė ir video medžiaga. Tapk matematikos GURU ir tu

Skaičiuoklės online - Skaičiuoklė internete skirta moksleiviams ir studentams.

Lavinčius - vaikų ugdymas - Grupiniai ir individualūs lavinamieji užsiėmimai -vaikams, tėvams, pedagogams.​ Priešmokyklinis ugdymas. Individualios pamokos (pagal poreikį). Vaikų DĖMESIO sutelktumo ir ATMINTIES lavinimas. Vaikų emocinio intelekto lavinimas. Vaikų kalbos, skaitymo ir komunikacijos lavinimas -Logopedo pagalba- -Psichologo pagalba- Atverk duris į vaiko pasaulį!

Kaladėlių miestelis - KALADĖLIŲ MIESTELIS yra lopšelis - darželis Vilniuje, kuriame didelis dėmesys skiriamas vaikų fiziniam aktyvumui, sveikai ir subalansuotai mitybai bei ugdymui. Čia priimami visi mažieji nuo 1 metukų! Lopšelis - darželis turi dvi grupes, o vaikučiai skirstomi pagal amžių. Jeigu ir Jums svarbu vaikų fizinis pasiruošimas, įvairiapusis ugdymas ir sveikas maistas, kviečiame vaikus patikėti mums!

Erudito licėjus - „Erudito" licėjus, tai akredituota tarptautinė Kaune ir Vilniuje veikianti privati mokykla, taikanti išskirtines ir pasaulyje atpažįstamas bei vertinamas Kembridžo bei Tarptautinio Bakalaureato (IB) programas. Licėjuje didelis dėmesys skiriamas matematikai, kalboms, mąstymo bei emocinio intelekto ugdymui, sveikai gyvensenai ir technologiniam sumanumui.

MoteriškumoAmbasadorė - Moteriškumo ugdymo kursai Moteriškumo ugdymo kursai: moteriškos praktikos, moteriškumo ugdymas, kursai moterims, seminarai ir paskaitos internetu.

JAGO mokymų centras - Vienas didžiausių mokymo organizavimo centrų Šiaurės Lietuvoje. Organizuojama daugiau nei 50 skirtingų mokymų, kursų bei seminarų, teikiamos darbų saugos paslaugos įmonėms.

Kaladėlių miestelis - Privatus lopšelis – darželis vaikams Vilniuje, kuriame mokomas sveikas gyvenimo būdas, sportas, yra mokykla, biblioteka.

Gedimino Grinevičiaus Tinklinės rinkodaros mokykla - Pirmoji Lietuvoje Tinklinės rinkodaros mokykla. Nuotoliniai ir “gyvi” mokymai! Norite tapti sėkmingu tinklinio marketingo versle ir greitai uždirbti? Žiūrėkite mūsų NEMOKAMAS pamokas, skaitykite straipsnius apie motyvaciją ir MLM paslaptis, dalyvaukite specialiose programose, o taip pat užsakykite paskaitas savo komandai. Metodikos autorius ir Tinklinės rinkodaros mokyklos steigėjas - Gediminas Grinevičius. Sėkmingas tinklinės rinkodaros verslininkas, kuris investavo tūkstančius eurų į savo mokymus ir sukūrė VEIKIANČIĄ sistemą, kurią gali pakartoti KIEKVIENAS IR KIEKVIENA. Gedimino Grinevičiaus pamokos naudingos tiek naujokams, tiek profesionaliems MLM verslininkams. Paprastai, “be vandens”, sistemiškai. Spauskite nuorodą ir pradėkite dabar: www.tinklinismarketingas.lt Turite klausimų? Rašykite: [email protected]

manomokslas.lt - Naudinga medžiaga moksleiviams, studentams ar kitiems žmonėms kurie domisi lavinimusi, kalbų mokymuisi bei studijomis Lietuvoje ar užsienyje. Šis tinklaraštis daugiau orientuotas į moksleivius ir studentus, bet jame gausu informacijos ir kitiems žmonėms kurie patys planuoja ar dar tik galvoja apie tolimesnes studijas, ar tėvams, kurie domisi vaikų ateitimi.