Kita

Topclean - Jonavos g. 254, 44132 Kaunas (8-600) 26226

Šaltinėlis - Vandens aparatai

Kavos mugė - Kavos pupelės

Filmavimas iš paukščio skrydžio (dronais) 6K raiška - Siūlome profesionalią vaizdo ir foto medžiagą iš paukščio skrydžio (dronais). 6K raiškos video abejingų nepaliks, ypač tinka medžiaga, jeigu norite kitiems aprodyti savo parduodamą NT, objektą, statybvietę, inžinerinius įrenginius. Taip pat galime filmuoti ir šventes, renginius. Turime visas reikalingas licenzijas skraidyti virš žmonių ir viešose vietose.

Privatus vaikų darželis Vilniuje - Vaikystės takas yra modernus privatus darželis Vilniuje, įsikūręs gamtos apsuptame Žvėryno rajone.

Autorinė juvelyrika internetu | What-if - Autorinė juvelyrika internetu

Nemokamas vertėjas - Šis naujoviškas įrankis suteikia nemokamą internetinį vertimą įvairiomis kalbomis, todėl bendrauti lengva ir nesudėtinga. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar bandote užmegzti ryšį su žmogumi, kuris kalba kita kalba, mūsų užsienio kalbų vertėjas puikiai tinka bet kurioje situacijoje. Jis greitas, patikimas ir, kas geriausia, juo galima naudotis visiškai nemokamai!

BSG.lt - Įsilaužus į patalpas arba suveikus apsaugos sistemai, patalpa per 15 sekundžių užpildoma tirštu rūku. Tampa sunku orientuotis erdvėje, kurioje nėra jokio matomumo. Bandant dar kartą patekti į patalpą, rūko sistema suveikia pakartotinai.

Topclean.lt - Mes esame švaros ekspertai. Įkurta 1998-ais metais, šiandien UAB Top Clean yra viena lyderiaujančių profesionalių valymo paslaugų įmonių šalyje. Siekis užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas, rinkos naujovių taikymas ir dėmesys švaros standartams, užtikrino ilgametes partnerystes su mūsų klientais.

A.Virbickienės ūkis "Sodo Rožė" - Gėlininkystės ūkis- medelynas "Sodo Rožė". Didmeninė bei mažmeninė prekyba įvairiais daugiamečiais bei vienmečiais augalais, gėlėmis, sodo prekėmis. Daugiau kaip 100 veislių įvairių rožių sodinukų užaugintų Lietuvoje. Kalėdinės prekės, kalėdinės eglutės, PROLED apšvietimas. Svogūninės gėlės, skiepyti daržovių daigai, dekoratyviniai augalai. Viešūjų erdvių apželdinimas- projektavimas, prof. vazonai su savaiminio laistymo sistema miestams ir miesteliams. Sukaupta ilgametė patirtis, įgyvendinti dešimtys projektų bei puikūs klientų atsiliepimai.