Visuomenė

LifeHacks.lt - Lifehacks.lt yra tinklalapis, kuriame rasite naudingų patarimų įvairiose gyvenimo srityse.

Best Baby's Nest - Baby's Nest – vienintelė pasaulyje tokia, saugiausia – lovelė, lizdelis, atkeliaujantis su pirmaisiais reikalingiausiais daiktais mamai ir mažyliui. Kokybei ir tvarumui užtikrinti mes kruopščiai atrenkame ir patys gaminame produktus.

Vaikų miego konsultantė - Vaikų miego konsultantė specializuojasi į vaikų miego modeliavimą ir jų tėvams teikianti individualizuotus patarimus, kaip gerinti vaikų miego įpročius ir užtikrinti gerą šeimos poilsį. Ji padeda tėvams suprasti vaikų miego poreikius ir kurti tinkamas strategijas miego kokybei pagerinti.

Seminarai, moterų stovyklos - Seminarai, mokymai ir stovyklos suaugusiems - mokykitės emocinio intelekto bei meno terapijos technikų. Prisijunkite prie mūsų ir atraskite savo kūrybiškumą.

Geraklausa.lt - Starkey klausos aparatai Vilniuje, Kaune, Utenoje, Panevėžyje.

Lietuvos regionų partija. Vilniaus rajono skyriaus svetainė - Lietuvos regionų partija. Vilniaus rajono skyriaus svetainė. Veikla, naujienos, žinios . Duomenys apie kandidatus, rinkimus , rinkiminės programos. Partijos programa ir Vilniaus rajono skyriaus veiklos rezultatai. Rinkimai į Vilniaus rajono savivaldybę.

Kačių viešbutis - Neturite kas prižiūrės jūsų mylimą katę? Jei katė galėtų rinktis, ji pasirinktų „Barkvilis“ kačių viešbutį, kuriame jauku bei katiniškai įdomu. Rezervuokite dabar!

(Ne)Tobula moteris - Jau ketvirtą kartą „Laimingos akys“ komanda organizuoja konferenciją moterims „(Ne)Tobula moteris“! Konferencijos tema : "Tarp žemės ir dangaus" Ieškosime atsakymo : „KAIP išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir kasdienybės?“. Labai kviečiame į vieną iš didžiausių konferencijų moterims Lietuvoje. Paliestos bus labai aktualios temos : balansas santykiuose, balansas su savimi, balansas su pinigais, balansas ir sveikata, tai kas svarbu kiekvienai iš mūsų. Pranešimus konferencijoje skaitys labai įdomios, šviesios ir sąmoningos asmenybės: Ala Tamulienė - Moters GALIOS priėmimas Ignas Bakėjus - Kaip pasiekti balansą sveikatoje? Jurga Šeduikytė - Kaip įdarbinti neigiamas emocijas? Maya Grey - Vidinis vaikas: nuo infantilumo iki gyvenimo bendraautoriaus Toma Razmislavičiūtė-Juodė - Besąlyginė meilė - misija įmanoma? Valentina White - Kaip tapti amžinai turtingu? Žydrūnas Sadauskas - Kaip netobulume atrasti tobulumą? Konferencijoje klausysime ne tik pranešimų, bet ir diskusijos "Dvasinis turizmas", kur renginio svečiai: Loreta Stonkutė, Aušra Rupeika, Neringa - GAJA, Raminta Lapinskaitė pasidalins savo įžvalgomis, kaip pasirinkti, kur yra tavo augimo kryptis, kaip neprarasti balanso tarp kasdienybės ir nuolatinių dvasinių paieškų. Po konferencijos pranešimų laukia šokio/judesio praktika mažojoje salėje kartu su Lina Gulbinaite! "(Ne)Tobula moteris" konferencijoje Jūsų laukia vizualiniai etiudai, muzika, dainos, šokiai, moterų bendrystė! Salės fojė vyks atradimų mugė, paveikslų galerija, galėsite pabendrauti su lektoriais, įsigyti asmeninio augimo knygų su autografais, pasidaryti! Kviečiame dalyvauti ir įsigyti bilietus! Rugsėjo 12 dieną bilietai brangs! Iki malonaus susitikimo spalio 1 dieną Anykščių Kultūros centre. Perkant 10 bilietų ir daugiau, taikoma nuolaida. Rašykite [email protected] Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą. Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Addere Care - „Addere Care“ – tai slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė, kurioje paslaugos grindžiamos skandinaviška slaugos filosofija. Skandinaviškos slaugos centre – žmogus ir jo poreikių visuma. Tai holistinis požiūris į žmogų, kai matoma ne tik žmogaus liga, bet ir jo dvasiniai poreikiai.

Lietuviai Lietuviams - Lietuviai Lietuviams tai platforma, kurioje užsienio lietuviai gali rasti lietuvių teikiamas paslaugas ir produktus, o lietuvių įmonės, vykdančios veiklą užsienyje turi galimybę užregistruoti savo verslą ir būti matomi tautiečiams.