Visuomenė

KET Bilietai ir KET Testai internetu - Mūsų siūlomi KET bilietai užtikrins geriausią pasiruošimą A, AM, B, C, D ir kt. kategorijų teorijos egzaminui VĮ Regitroje. Daugiau nei 2.000 KET testų klausimų.

Higiena Verslui - HIGIENA VERSLUI - didmeninė prekyba profesionaliomis valymo priemonėmis, dezinfekcijos produktais, valymo įrankiais, dozavimo įranga, higieniniu popieriumi, kūno kosmetika, vienkartiniais indais. Siūlome Jums aukštos kokybės produktus, higienos sprendimus už konkurencingą kainą!

Drabužių, batų dydžiai - Norite nusipirkti rubą, ir nežinote savo dydžio? Padėsime jums sužinoti. Visa reikalinga informacija, kuri leis jums sužinoti koks jums yra reikalingas dydis!

Vyrų linija - Mes pasirengę padėti. Konsultuojame kilus sunkumams. Kreipkis telefonu arba elektroniniu paštu. Konsultacijų telefonu laikas nurodytas prie specialistų. Savanoriai į laišką atsakys per 72 valandas.

Vaiko globos ir gerovės centras - Pagrindinis mūsų įstaigos tikslas – užtikrinti, kad visiems socialinę riziką patiriančių šeimų vaikams, globėjų (rūpintojų) globojamiems vaikams, budinčių globotojų prižiūrimiems vaikams, budintiems globotojams, globėjams (rūpintojams), įtėviams ir asmenims, ketinantiems jais tapti, būtų suteikiama reikalinga konsultacinė, psichosocialinė, teisinė ir kita pagalba siekiant tinkamo vaiko ugdymo ir auklėjimo šeimai artimoje aplinkoje.

Skanus gyvenimo būdas BE alergenų - Viskas BE - skanus gyvenimo būdas be alergenų. Alergija maistui ar maisto netoleravimas, alergenai ir sveika mityba be jų? Hipoalerginė dieta, maisto produktai bei receptai, kavinės, restoranai bei meniu be alergenų? Viskas BE - motyvacija gyventi skaniai!

www.virtuvesmuza.com - Virtuvės mūza – receptai internete: lietuviški patiekalai, pasaulio virtuvės receptai, desertai, pyragai.

manokompasas.lt - Šis kelionių tinklaraštis padės geriau pažinti pasaulį ir jame esančius skirtingus žmones, kultūras. Informacija jame gali padėti nustatyti sekančios kelionės kryptį, o jei kur keliausite jau žinote - galite sužinoti naudingos informacijos apie tą šalį. Skaitykite įdomius faktus apie dar nelankytas vietoves ir planuokite savo sekantį nuotykį su manokompasas.lt

manobustas.net - manobustas.net yra tinklaraštis kuriame gausu įdomių ir informatyvių straipsnių nekilnojamo turto temomis. Čia rasite įvairių straipsnių ir informacijos nesvarbu ar dar tik ieškote gyvenamosios vietos, informacijos apie namams reikalingą įrangą, dekoravimo idėjų ar ruošiatės būsto pardavimui.

vaikas123.lt - Tinklaraštis šeimos tema skirtas planuojantiems ar turintiems šeimą. Čia rasite įdomių ir informatyvių straipsnių įvairiais šeimos ir buities klausimais.