Sveikata

Secret Beauty - Internetinė kosmetikos parduotuvė sukurta taip, kad visiems klientams būtų suteikta sklandi ir individualizuota apsipirkimo patirtis. Joje galima įsigyti veido, akių, odos, plaukų bei lūpų kosmetikos priemonių internetu. Parduotuvės asortimente rasite produktus tiek suaugusiems, tiek mažiems vaikams.

ModafinilBaltic - Mūsų svetainėje galite sužinoti, kaip pumpuoti smegenis, pagerinti savo rezultatus studijose ir darbe. Pirkite Modafinil teisėtai Lietuvoje su pristatymu į bet kurį miestą. Taip pat mūsų internetinis šaltinis specializuojasi Modafinil pristatymo į Latviją ir Estiją srityje. Maža kaina ir kokybiškas produktas patiks bet kuriam klientui.

https://gera-pirtis.lt/ - Gera Pirtis – apie statybas, tradicijas, išmintį https://gera-pirtis.lt/gera-pirtis/ Medinės lauko pirtys – tai ne tik sveikatingumo šaltinis, bet ir unikali galimybė pajausti gamtos artumą. Šiandien vis daugiau žmonių atranda, kaip autentiška medinė pirtis gali tapti ramybės ir atsipalaidavimo zona. Įsikūrusi žalumos apsuptyje, gera pirtis tampa vieta, kur susilieja gamtos garsai su medienos aromatu, sukurdami nepakartojamą harmoniją.

abc SVEIKATA - Ekspertų sveikatos patarimai, sveikatos naujienos ir sveikatingumo vadovai abcSveikata.lt . Patikimos ir naujausios informacijos apie sveikatą šaltinis.

Vyrų kirpykla ANY1 Barbershop - Vyrų kirpykla ANY1 Barbershop teikia šias paslaugas: vyrų plaukų kirpimas, barzdos skutimas, formavimas, priežiūra. Stilingas ir madingas plaukų kirpimas, atitinkantis kiekvieno kliento individulius poreikius ir stilių.

Makiažo paslaugos - Teikiu profesionalias makiažo paslaugas šiuose miestuose/regionuose: Vilniuje, Trakuose, Lentvarkyje. Paslaugų spektras: Dieninis makiažas, vakarinis makiažas, fotosesijų makiažas, vestuvinis makiažas, vakarinis makiažas.

Sveikata1.lt - Maisto papildu parduotuve - Sveikata1.lt - Internetinė maisto papildų parduotuvė Sveikata1.lt: Maisto papildai ir vitaminai internetu Maisto papildai geriausia kainą, nemokamas pristatymas, profesonalios konsultacijos. Jūsų patikima maisto papildu, vitaminų, grožio ir odos produktų ... Tai vieta kurioje galite lengvai ir patogiai įsigyti aukščiausios kokybės maisto papildus tiesiai iš namų. Mes siūlome didelį maisto papildų asortimentą, kuriame rasite gerai žinomus prekinius ženklus. Mes užtikriname greitą ir patikimą pristatymą, o mūsų patyrusių specialistų komanda visada pasiruošusi suteikti jums išsamią konsultaciją sveikatos klausimais.

DIVALTA - Grožio studija vyrams ir moterims - Grožio namai, studija “Divalta” siūlo itin profesionalias grožio paslaugas moterims ir vyrams. Plaukų kirpimas, plaukų dažymas, proginės šukuosenos, gydomosios plaukų procedūros, lūpų, antakių permanentinės procedūros, dieninis - vakarinis makiažas, antakių korekcija, blakstienų dažymas, laminavimas, depiliacija, fotoepiliacija, masažai ir dar daug kitų paslaugų. Pas mus registruotis galite telefonu Tel: (8-5) 275 31 11 / mob (8-611) 10296, el.paštu: [email protected] arba per https://www.treatwell.lt/salonas/grozio-studija-divalta/ platformą. Divalta grožio salonas yra įsikūręs Vilniuje, adresu: A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius, 09310.

Profesionalios plaukų priežiūros priemonės internetu - Profesionalios aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonės, skirtos rafinuoto skonio ir stiliaus žmonėms.Kosmetika kuri padarys jūsų plaukus gražius ir žvilgančius. Nuostabios procedūros naudojant juos kirpykloje ir nuostabi kosmetika namų priežiūrai. Profsionalios plaukų priežiūros priemonės kirpykloms.

Inovatyvios Odontologijos ir Implantologijos Centras - Dantų Šaknų Kanalų Gydymas, Implantavimas, Protezavimas, Burnos Higiena. Susisiekite! Rūpestis Pacientais. Kokybiškos Paslaugos.