Sveikata

Ednim kietas šampūnas - Natūralus kietas šampūnas. Užtenka nuo 80 iki 100 kartų. Pristatymas nemokamas.

Pulsoksimetrai, Deguonies apratai, Apsauginis veido skydelis - pirminė apsauga nuo koronaviruso - Mažmena24 - Elektroninė parduotuvė tavo sveikatos apsaugai. Vienkartinė veido kaukė, veido skydelis, respiratorius ir rankų dezinfekantas - pirminė apsauga nuo koronaviruso. Pulsoksimetras ir deguonies aparatas palengvins paciento ar savo paties sveikatos būklės stebėseną ir padės pagerinti vidinių organų veiklą. „Mažmena24“ – mažmeninės prekybos, lyderė, orientuota į Vartotojo poreikius ir suteikianti pirkėjams galimybe įsigyti prekių intenetu. Atsižvelgdama į situaciją, įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 20 gamintojų iš visos Europos ir Azijos šalių siūlydama rinkoje paklausiausias prekes. Kruopščiai atrinktas partnerių tinklas užtikrina išskirtinai platų gaminių asortimentą ir aukštą prekių kokybę.

Sporto Asai - Puslapis sukurtas, norint atvesti kuo daugiau žmonių į sveiką gyvenimo būdą. Parodyti teisingus pratimus, bei duoti įvairiausius patarimus

Ednim - Natūralūs šampūnai be silikonų, parabenų ir sulfatų.

Apie sveikata ir veganizma veganworldpower - Apie sveikata, klimato kaita, mityba, veganizma vaizdo įrašų portalas anglu ir lietuviu kalba

Masažuokliai - Mūsų masažuokliai padės Jums atpalaiduoti savo pėdas, nugarą, kaklą ar tiesiog visą kūną, sėdint masažinėje sėdynėje.

Sportuojantys - Maisto papildai sportui pigiau

Ostemeda - Reabilitacijos centras "Ostemeda".

Nagulakavimas.lt - UAB Vabank LT nuo 2013 metų vysto mažmeninę ir didmeninę prekybą nagų priežiūros bei lakavimo prienonėmis, prekiauja įranga skirta nagų priežiūrai: LED UV nagų lempomis, nagų frezomis, dulkių surinkėjais ir kt.

Gydomojo masažo ir grožio procedūrų kabinetas - Gydomojo masažo ir grožio procedūrų kabinetas Telšiuose. A. Pagojienės individuali įmonė teikia platų spektrą procedūrų: pradedant gydomosiomis, baigiant – grožio procedūromis.