Ekonomika ir verslas

Finansinis raštingumas. Lėtai, bet užtikrintai - Svetainė apie finansinį raštingumą ir su finansiniu raštingumu susijusius dalykus.

Būsto paskolų konsultantai - Būsto paskola - Teikiame nepriklausomo kredito tarpininko, veikiančio pagal – LIETUVOS RESPUBLIKOS SU NEKILNOJAMUOJU TURTU SUSIJUSIO KREDITO ĮSTATYMĄ – paslaugas: konsultuojame klientus (kredito gavėjus) dėl galimybės gauti būsto paskolą ir atliekame finansinės būklės vertinimą; padedame surinkti būtinus dokumentus ir pateikiame juos kredito davėjams (Lietuvoje veikiantiems bankams ir/ar kredito unijoms); gavus kredito davėjų pasiūlymus, konsultuojame klientus dėl finansavimo sąlygų, aptariame jas ir palyginame bei padedame priimti sprendimą; kontroliuojame kredito suteikimo eigą, atstovaujame klientą kredito įstaigoje pagal sutartį, deramės su kredito davėjais dėl klientui palankesnių finansavimo sąlygų.

Moneyer.lt - nuotolinis darbas - Galimybės dirbti nuotoliniu būdu leidžia efektyviai valdyti savo darbo laiką ir patogiau derinti darbą su savo asmeniniu gyvenimu. Toks darbo būdas sumažina kelionių laiką ir išlaidas, kurios susijusios su darbu biure, kada tenka kasdien į jį važinėti

MB Fumigacija - Apsaugokite savo namus ar patalpas nuo kenkėjų su mūsų profesionaliomis fumigacijos, dezinfekcijos ir dezinsekcijos paslaugomis! Ar jaučiate vabzdžių ar kitų kenkėjų buvimą patalpose? Mes galime padėti!

Pramonės Auditas, MB - Energetikos įmonė, kuri siekia padėti verslams sumažinti CO2 emisiją. Ji atlieka pramonės įmonių energetinius auditus. Ypatingas dėmesys skiriamas gamybos procesams, kuriuose energija naudojama intensyviai. Tik įsitikinus, kad efektyvus energijos vartojimas yra optimalus būdas sumažinti CO2 išmetimą.

CrowdSearch - Visos pinigų investavimo galimybės Lietuvoje ir Europoje - Pinigų investavimas neprivalo būti sudėtingas! CrowdSearch platforma padės jums surasti pačias geriausias investavimo galimybes. Visos investavimo galimybės vienoje vietoje. Tapkite naujos kartos investuotoju ir priimkite protingus bei pagrįstus investavimo sprendimus jau dabar.

Komunikacijos agentūra klevo Agency - 360° komunikacijos paslaugos verslams, kurie kalba ir susikalba. Strategija ir taktika, turinys, socialinių tinklų valdymas, darbdavio įvaizdis, vidinė komunikacija.

Effex - Effex.lt – patikimas finansinių sprendimų partneris, turintis daugiau nei 12 metų patirties konsultuojant būsto paskolų, refinansavimo, paskolų su NT įkeitimu, verslo paskolų ir kitais klausimais. Mūsų kompetentinga komanda įsipareigoja teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir teikti reikalingas konsultacijas, kad padėtume klientams pasiekti jų finansinius tikslus.

Periodinio investavimo konsultacijos - Argumentuotos periodinio investavimo konsultacijos. Užpildykite formą ir gaukite aukšto lygio atsakymus paremtus Jūsų asmenine situacija.

Consulting Bees – verslo konsultacijos, procesų valdymas, projektų valdymas, verslo mokymai - Consulting Bees teikia verslo konsultacijas įmonėms, siekiančioms optimizuoti savo veiklos procesus ir sėkmingai veikti bei augti. Verslo konsultantės Dainora Maziliauskienė ir Violeta Ališauskienė turi sukaupusios daugiau nei 20 metų patirties tobulinant įmonių procesus ir valdant pokyčio projektus. ✅ Consulting Bees teikia šias paslaugas: ✔︎ veiklos auditas ✔︎ pokyčio projektas ✔︎ veiklos efektyvumo gerinimo renginiai (strateginė sesija, vidiniai ir išoriniai mokymai, proceso AS IS ir TO BE situacijos braižymo dirbtuvės, kliento kelionės žemėlapio sudarymas, hakatono organizavimas ir kt.) ✅ Konsultantės ir lektorės veda individualiai įmonei pritaikytus vidinius mokymus ir išorinius mokymus vadovams bei darbuotojams šiomis temomis: ✔︎ strateginis valdymas ✔︎ KPI rodikliai ✔︎ pokyčių valdymas ✔︎ procesų valdymas ✔︎ projektų valdymas ✔︎ lean ir veiklos efektyvumas