Gyvūnai

Platus žaislų katėms pasirinkimas - Rinkitės iš plataus kačių žaislų asortimento - amerikietiškos plunksnos, automatiniai žaislai, katžolės bananai, plunksnelės įvairaus ilgio ir biudžeto. Užtikrinkite, kad jūsų katė turėtų daug įdomių pramogų, nuo kamuoliukų ir katžolės žaislų iki greičio ir dėmesingumo žaislų bei amerikietiškų plunksnų, kurių kitur nerasite Bendra veikla su kate suteikia jūsų augintiniui didesnę galimybę išreikšti savo natūralius instinktus ir išlaikyti fizinį aktyvumą, bei sukurti ryšį su kate. Apsilankykite mūsų svetainėje ir išrinkite savo katei tinkamiausius žaislus.

Šunų veislės - Šunų veislės, kačių veislės, vardai gyvūnams. Visa informacija apie jūsų augintinį ir jo priežiūrą.

Šunų ir kačių skelbimai - Gyvūnų skelbimai. Visi parduodami šuniukai ir kačiukai vienoje vietoje. Susirask augintinį!

Šunų ir kačių skelbimai - Parduodami šuniukai, parduodami kačiukai. Šunų ir kačių skelbimai. Visos šunų ir kačių veislės.

Dog Dream - Esame naminių gyvūnėlių mylėtojai, kurie patys kasdien džiaugiasi savo augintiniais ir skiriame itin didelį dėmesį Jiems. Mūsų tikslas, pateikti kuo kokybiškesnę ir naudingesnę produkciją klientui. Stengiamės palaikyti kuo mažesnes kainas, taip suteikdami Jums įsigyti produktų, kurie yra kokybiški, patvarūs ir puikiai atlieka savo funkcijas - pavadėlių, priežiūros priemonių, žaislų ir kt. Mūsų asortimentą sudaro tik aukštą gaminių kokybę reprezentuojantys prekių ženklai. Galime garantuoti, kad šioje parduotuvėje esanti produkcija patiks jūsų augintiniui.

Aviganiai - Svetainė skirta aviganių mylėtojams. Viskas apie Vokiečių aviganius ir šunis. Seniai seniai, daugiau kaip prieš šimtą metų, Vokietijoje gyveno šunys, kurie saugodavo avių bandas. Jie buvo skirtingi pagal ūgį, ausų padėtį, kailio struktūrą bei spalvą, o vienijo juos keli bendri bruožai – greita reakcija, neapsakomas darbštumas ir paklusnumas.

Epet - www.ePet.lt - gyvūnų prekių elektroninė parduotuvė skirta visiems turintiems augintinių. Turime sukaupę daugiau nei 8 metus prekybos gyvūnų prekių rinkoje. Galime pasiūlyti visų klasių pašarų Jūsų augintiniams - ekonominės, premium, super premium. Mūsų asortimentas yra gausus, jo tarpe yra tokių žinomų prekinių ženklų kaip - Monge, Eukanuba, Real Dog, Family Cat, Josera, Trainer, Advance ir kitų. Pristatome prekes visoje Lietuvoje. Mūsų prioritetas yra patenkintas klientas ir jo augintinis. Prekes gausite labai greitai!

Vetpulsas - UAB Vetpulsas gyvūnų klinika esanti Vilniuje ir dirbanti visą parą. Profesionali pagalba jūsų augintiniams. Atliekame veterinarę profilaktiką, dirbame su odos ir ausų ligomis, teikiame chirurginę pagalbą, stomotologiją, įvairius tyrimus ultragarsu, rentgeno diagnostiką, laboratorinius tyrimus ir padedame paruošti visus reikiamus dokumentus išvykimui į užsienį. Specializuojamės šunų ir kačių gydyme.

Loreta - Mastau.lt yra internetinis puslapis, skirtas visiems, kurie neabejingi gyvūnams. Kasdien dalijamės informacija apie atsakingą gyvūnų globą, ir istorijomis apie beglobius, atradusius savo šeimininką.

Ruda Pupa veislynas - Trumpaplaukiai vengrų vižlai ir Overno brakai.