Maistas

Gguni Dates Cacao - Gguni Dates Cacao tai Bean To Bar (nuo pupelės iki plytelės) natūraliai (datulėmis ar kitais vaisiais) saldinto šokolado šeimyninė manūfaktūrėlė. Gaminame rankų darbo šokoladą be cukraus, saldintą tik datulėmis. Šokoladas ekologiškas, pagardintas tik natūraliais priedais - vanile, cinamonu, LABU vaisių tyrėmis, mėtomis.

HotCup - Biurams ir namams tiekiame šviežio skrudinimo kavą ir kavos aparatus. Išanalizavę kliento poreikius, parenkame optimalius individualizuotus sprendimus, rekomenduojame, kokius kavos aparatus bei kokia kavą turi rinktis klientai. Atsižvelgdami į poreikius, išgeriamų puodelių skaičių, galime pasiūlyti mažus, vidutinio dydžio bei galingus didelius kavos aparatus.Turime platų šviežiai skrudintos kavos pasirinkimą.

Skrandžio mažinimas - Skrandžio mažinimo operacija – būdas išugdyti sveikesnius gyvensenos įpročius. Po operacijos skrandis labai sumažėja ir į jį patekęs maistas sukelia sotumo jausmą. Todėl tai leidžia išvengti persivalgymo ir nebekamuoja nuolatinis alkio jausmas – valgyti tenka po nedaug.

Mojito.lt - Mojito.lt rasite virš 500 alkoholinių kokteilių receptų. Taip pat informaciją apie kokteilių rūšis, taures, baro terminus ir kokteilių ruošimą.

ChocolateJob.com - Your choice for sweet recipes - On this website, you can easily find a variety of recipes to suit different occasions. Diversify your daily routine with sweet and interesting dessert recipes. Here you will find many recipes for biscuits, cannelés, buns, macarons, cakes and cupcakes.

Valgome - Patarimai nemokantiems gaminti, receptai, maisto ruošos gudrybės

Kiek virti - Kiek tiksliai laiko reikia virti daržoves, mėsą, gėrimus, grybus, jūros gėrybes, kiaušinius, kruopas, žuvį, makaronus.

Žuvies kotletų gamintojas - Šviežios ir sveikos žuvies produktai tiesiai į jūsų visų namus. Kotletai, kukuliai, rūkyta žuvis iš ekologiško ūkio. Galėsite nesukti galvos dėl savo valgio. Mūsų maistas yra skanus, sveikas ir itin greitai paruošiamas. Mūsų pačių užauginta ir be GMO pašarų itin skani žuvis. Rinkitės tiktai sveiką žuvies produkciją. Pristatymas visoje Lietuvoje. Gaminamo valgio tipai: kotletai, pyragai ir žuvis.

MaistoMenas.lt - Receptai jums - Receptai kurie įkvėps jum gaminti ir mėgautis skaniu maistu

EGLĖS DESERTAI - Desertai, konditerija vestuvėms. Saldus stalas vestuvėms , krikštynoms. Macarons, Tortas gimtadieniui