Nuotolinis mokymasis

Lavinčius - vaikų ugdymas - Grupiniai ir individualūs lavinamieji užsiėmimai -vaikams, tėvams, pedagogams.​ Priešmokyklinis ugdymas. Individualios pamokos (pagal poreikį). Vaikų DĖMESIO sutelktumo ir ATMINTIES lavinimas. Vaikų emocinio intelekto lavinimas. Vaikų kalbos, skaitymo ir komunikacijos lavinimas -Logopedo pagalba- -Psichologo pagalba- Atverk duris į vaiko pasaulį!

MoteriškumoAmbasadorė - Moteriškumo ugdymo kursai Moteriškumo ugdymo kursai: moteriškos praktikos, moteriškumo ugdymas, kursai moterims, seminarai ir paskaitos internetu.

Gedimino Grinevičiaus Tinklinės rinkodaros mokykla - Pirmoji Lietuvoje Tinklinės rinkodaros mokykla. Nuotoliniai ir “gyvi” mokymai! Norite tapti sėkmingu tinklinio marketingo versle ir greitai uždirbti? Žiūrėkite mūsų NEMOKAMAS pamokas, skaitykite straipsnius apie motyvaciją ir MLM paslaptis, dalyvaukite specialiose programose, o taip pat užsakykite paskaitas savo komandai. Metodikos autorius ir Tinklinės rinkodaros mokyklos steigėjas - Gediminas Grinevičius. Sėkmingas tinklinės rinkodaros verslininkas, kuris investavo tūkstančius eurų į savo mokymus ir sukūrė VEIKIANČIĄ sistemą, kurią gali pakartoti KIEKVIENAS IR KIEKVIENA. Gedimino Grinevičiaus pamokos naudingos tiek naujokams, tiek profesionaliems MLM verslininkams. Paprastai, “be vandens”, sistemiškai. Spauskite nuorodą ir pradėkite dabar: www.tinklinismarketingas.lt Turite klausimų? Rašykite: [email protected]

Kursita - Kursita yra mokymų, seminarų ir kursų platforma, kurioje galima rinktis ir pirkti tiek “gyvus”, tiek internetinius mokymus. Mokymų rengėjams padedame pasiekti tūkstančius lankytojų, suteikiame galimybę surinkti įmokas internetu, galime padėti rengiant internetinius mokymus.

Matematika: uždavinių sprendimai, formulės, egzaminai, testai - Ematematikas.lt - virtuali, matematika besidominančių narių, bendruomenė. Portale gausu matematikos uždavinių sprendimo temų, matematikos formulių, testų, pamokų, egzaminų aptarimo diskusijų.