Organizacijos

Geraklausa.lt - Starkey klausos aparatai Vilniuje, Kaune, Utenoje, Panevėžyje.

Lietuvos regionų partija. Vilniaus rajono skyriaus svetainė - Lietuvos regionų partija. Vilniaus rajono skyriaus svetainė. Veikla, naujienos, žinios . Duomenys apie kandidatus, rinkimus , rinkiminės programos. Partijos programa ir Vilniaus rajono skyriaus veiklos rezultatai. Rinkimai į Vilniaus rajono savivaldybę.

(Ne)Tobula moteris - Jau ketvirtą kartą „Laimingos akys“ komanda organizuoja konferenciją moterims „(Ne)Tobula moteris“! Konferencijos tema : "Tarp žemės ir dangaus" Ieškosime atsakymo : „KAIP išlaikyti balansą tarp dvasingumo ir kasdienybės?“. Labai kviečiame į vieną iš didžiausių konferencijų moterims Lietuvoje. Paliestos bus labai aktualios temos : balansas santykiuose, balansas su savimi, balansas su pinigais, balansas ir sveikata, tai kas svarbu kiekvienai iš mūsų. Pranešimus konferencijoje skaitys labai įdomios, šviesios ir sąmoningos asmenybės: Ala Tamulienė - Moters GALIOS priėmimas Ignas Bakėjus - Kaip pasiekti balansą sveikatoje? Jurga Šeduikytė - Kaip įdarbinti neigiamas emocijas? Maya Grey - Vidinis vaikas: nuo infantilumo iki gyvenimo bendraautoriaus Toma Razmislavičiūtė-Juodė - Besąlyginė meilė - misija įmanoma? Valentina White - Kaip tapti amžinai turtingu? Žydrūnas Sadauskas - Kaip netobulume atrasti tobulumą? Konferencijoje klausysime ne tik pranešimų, bet ir diskusijos "Dvasinis turizmas", kur renginio svečiai: Loreta Stonkutė, Aušra Rupeika, Neringa - GAJA, Raminta Lapinskaitė pasidalins savo įžvalgomis, kaip pasirinkti, kur yra tavo augimo kryptis, kaip neprarasti balanso tarp kasdienybės ir nuolatinių dvasinių paieškų. Po konferencijos pranešimų laukia šokio/judesio praktika mažojoje salėje kartu su Lina Gulbinaite! "(Ne)Tobula moteris" konferencijoje Jūsų laukia vizualiniai etiudai, muzika, dainos, šokiai, moterų bendrystė! Salės fojė vyks atradimų mugė, paveikslų galerija, galėsite pabendrauti su lektoriais, įsigyti asmeninio augimo knygų su autografais, pasidaryti! Kviečiame dalyvauti ir įsigyti bilietus! Rugsėjo 12 dieną bilietai brangs! Iki malonaus susitikimo spalio 1 dieną Anykščių Kultūros centre. Perkant 10 bilietų ir daugiau, taikoma nuolaida. Rašykite [email protected] Organizatoriai pasilieka teisę keisti programą. Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Lietuviai Lietuviams - Lietuviai Lietuviams tai platforma, kurioje užsienio lietuviai gali rasti lietuvių teikiamas paslaugas ir produktus, o lietuvių įmonės, vykdančios veiklą užsienyje turi galimybę užregistruoti savo verslą ir būti matomi tautiečiams.

Savanoriška veikla (savanorystė) - SAVA platforma - Savanoriška veikla tau nesvetima? Galbūt domina savanorystė? Čia susitinka savanorių ieškančios visuomenės organizacijos ir būsimi savanoriai. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurianti savanorystės ryšių visumą – ekosistemą

Vyrų linija - Mes pasirengę padėti. Konsultuojame kilus sunkumams. Kreipkis telefonu arba elektroniniu paštu. Konsultacijų telefonu laikas nurodytas prie specialistų. Savanoriai į laišką atsakys per 72 valandas.

Dirbk Lietuvoje - „Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.

Aletas - buhalterinė apskaita Šiauliuose - Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos pagal šalių pasirašytą buhalterinių paslaugų teikimo sutartį. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų verslo intensyvumo ir dokumentų kiekio, galima pasirinkti fiksuotą apskaitos kainą arba kintamą

VšĮ Meilės vartai - Meilės vartai stengiasi patarti ir parodyti pavyzdį kaip lengviau susipažinti. Rengti pažinčių vakarėlis ir padrasinti jus naujoms pažintims. meiles vartai, santykių psichologija, kaip susipažinti su vaikinu, kaip susipažinti su mergina, santykių kaučingas

Laidojimo paslaugos Šiauliuose - Laidojimo paslaugos Šiauliuose