Paslaugos

Teisinės paslaugos - Teisinės paslaugos: fizinio asmens bankrotas, gintai dėl pirkimo ar pardavimo, ginčai dėl rangos darbų, paslaugų, ginčai dėl nuomos, įmonių teisė, įmonių nemokumas, skolų išieškojimas, šeimos ginčai, darbo teisė ir kiti teisiniai klausimai. Teisinės konsultacijos ir atstovavimas.

Nekilnojamojo Turto Bokerė Vilniuje | BrokereGitana.lt - Padėsiu parduoti, įsigyti, išnuomoti ar išsinuomoti gyvenamąjį būstą (namą, butą), žemės sklypą, garažą, ofisą, studija. Nekilnojamojo turto klausimų sprendimas gali būti bereikalingai painus procesas. Kreipkitės - atsakysiu į visus jus dominančius klausimus.

Skyrybų GURU - Skyrybų GURU yra nemokama bei patogi interneto svetainė, kurioje šeimos teisės ekspertai konsultuoja klientus skyrybų bei alimentų klausimais. Čia galite nemokamai raštu arba telefonu gauti atsakymą į bet kurį su šeimos teise susijusį klausimą. Jei ruošiatės skyryboms ar norite nusimatyti matymosi su vaiku tvarką, bet nežinote, nuo ko pradėti, mūsų šeimos teisės profesionalai, turintys didelę patirtį santuokos nutraukimo bylose, mielai Jums padės. Po konsultacijos suteikimo ir žinodami visą informaciją apie skyrybų procesą, galėsite kreiptis pagalbos ir dėl visų dokumentų dėl santuokos nutraukimo ar alimentų priteisimo parengimo. Šią pagalbą Jums taip pat suteiks skyrybų teisės profesionalai, kurie nukreips Jus į patikimus partnerius. Dokumentai įprastai yra paruošiami per 1 darbo dieną ir kitą dieną jau pasiekia teismą. Todėl GURU padės Jums viską gauti iš vienų ranku. Galite kreiptis jau dabar!

Buhalterinė apskaita - Buhalterinė apskaita verslams. Kainos nuo 100 eur/mėn.

Meistro paieškos - Meistropaieskos.lt – rasite aplinkos tvarkymo ir gerbūvio priežiūros profesionalus. Mūsų aplinkotvarkos specialistai padės sutvarkyti Jūsų ūkį, atlikdami gerbūvio darbus, tvenkinių ir aplinkos tvarkymą, apželdinimo darbus ar nepageidaujamos augalijos naikinimą. Padės Jums sutvarkyti apleisto sklypo aplinką ir pastoviai prižiūrėti jį. Raskite geriausius aplinkos tvarkymo bei puoselėjimo profesionalus Jūsų mieste per kelias minutes! Esate aplinkos tvarkymo specialistas? Registruokitės! https://meistropaieskos.lt/kategorija/apzeldinimas-aplinkos-tvarkymas

Betonas+ - Betonas Plius yra lengvas ir patogus būdas užsisakyti betoną privačioms reikmėms. Šis prekės ženklas sukurtas norint geriau atliepti privačių klientų poreikius ir skirti visą dėmesį sklandžiam jų aptarnavimui. Betonas+ priklauso HeidelbergCement grupei, Lietuvoje atstovaujamai įmonių HC Klaipėda ir HC Betonas.

artico.lt - artico.lt siūlo patogų ir paprastą turinio užsakymų išpildymą. Visam turiniui siūlome vieną kainą, apskaičiuojamą pagal žodžių kiekį – ir viskas! Komunikuosite su jūsų darbams dedikuotu turinio redaktoriumi, kuriam nurodysite savo turinio poreikius ir nurodysite jums svarbius turinio aspektus. Jeigu įsigyto žodžių plano pilnai neišnaudojate – nieko baisaus. Perkelsime nepanaudotą žodžių skaičių kitam mėnesiui.

Bustokaina.com - Įdomu, kiek Jūsų būstas vertas šiandien? Bustokaina.com – nemokamas nekilnojamojo turto vertinimo portalas. Mūsų komandoje dirba kompetetingi NT ekspertai, turintys ilgametę patirtį nekilnojamojo turto valdyme. Ši rinka nuolat kinta, todėl norint atlikti NT vertinimą tiksliai ir kokybiškai, būtina suprasti dabartines tendencijas. Darbo metodiką parenkame atsižvelgę į objekto tipą ir vertinimo tikslą. Nekilnojamojo turto vertinimas atliekamas remiantis oficialiais Registrų centro duomenimis apie jau įvykusius sandorius.

AOLA - reklamos gamyba ir paslaugos - AB AOLA – reklamos gamyba ir paslaugos: reklamos dizainas, vizualinė reklama, įvairios reklaminės spaudos paslaugos (skaitmeninė, ofsetinė, plačiaformatė spauda), verslo dovanos, reprezentacinė įmonių apranga ir kt. Net ir pačios netikėčiausios idėjos, čia virsta reklama.

Sąskaitų faktūrų išrašymas ir tvarkymas internetu | Saskaitos.lt - Nemokamas sąskaitų faktūrų išrašymas ir tvarkymas internetu smulkiam ir vidutiniam verslui!