Paslaugos

Eram Service - kapų tvarkymas ir priežiūra Vilniuje - Teikiame paslaugas nuo vienkartines kapaviečių tvarkymo iki sezoninės kapų priežiūros paslaugų (esamų gėlių laistymas ir sudžiūvusių gėlių išmetimas, drėgnas paminklo akmens ar akmens bortelių valymas, senų žvakių ir žvakidžių surinkimas, kapavietės nuotraukos prieš ir po sutvarkymo, mišių užsakymas). Apleistų, senų kapų sutvarkymas. Kapų apželdinimo paslaugas. Pristatymo paslauga visus metus: žvakės uždegimo, vainiko pristatymo, gėlių pamerkimo ar vazonėlio padėjimo.

Interjero dizainas vilnius - nterjero dizaino studija yra vieta, kur kūrėjai ir dizaineriai dirba kartu su klientais, kad sukurtų patrauklius ir funkcionalius interjerus. Jie naudoja įvairias technikas, įrankius ir medžiagas, kad sukurtų interjerus, atitinkančius klientų poreikius ir lūkesčius. Interjero dizaino studijos gali būti specializuotos įvairiose srityse, pavyzdžiui, namų interjere, viešbučių ar biurų interjere. Jų tikslas yra sukurti patrauklius ir funkcionalius interjerus, kurie atspindi kliento asmenybę ir stilių.

Flats.lt - nekilnojamo turto administravimas - Flats.lt sudaro inovatyvių profesionalų komanda, kurie nekilnojamo turto nuomos administravimą perkelia į kitą lygį. Turimos žinios leidžia neapsiriboti, tad dirbame su visu NT rinkoje - butai, kotedžai, namai, komercinės patalpos.

Tomo Kriščiūno Akademija - Pardavimų Paėjgos - Svajojate būti profesionaliais pardavėjais, tačiau supratote, kad universitetuose įgytų žinių nepakanka? Tokiu atveju, "Pardavimų pajėgos" kaip tik Jums! Mūsų kvalifikuoti ir patyrę, pardavimuose ne pirmus metus besisukantys profesionalai, lydimi Tomo Kriščiūno, siūlo ne tik pardavimų mokymus, tačiau gali padėti ir su motyvaciniu kalbėjimu ar strateginių sesijų moderavimu. Plėskite žinias ir pildykite savo svajones!

Vartojimopaskolos.eu - Vartojimo paskolų ir kitų finansavimo paslaugų palyginimas. Puslapyje taip pat talpinama kita su finansavimu ir finansiniu raštingumu susijusi informacija: patarimai, naujienos, statistinė informacija, paskolos davėjų apžvalgos, įvertinimai ir komentarai.

Iškviesk LT - Iškviesk.lt teikia didelį paslaugų spektrą, nuo kilimų, butų ar laiptinių valymo, iki patalpų dezinfekcijos ar remonto darbų. Svetainėje yra pateikiamas išsamus turinys apie visas teikiamas paslaugas, iš kurių tinkamiausią jūsų poreikiams išsirinksite be vargo. Paslaugos, klientų patogumui, teikiamos visoje Lietuvoje, kreipiantis nurodytais telefono numeriais ar užpildant svetainėje esančią užklausos formą.

Fidati - šeimos santykių specialistas. - Aš padedu: • Suaugusiems susiduriantiems su padidėjusiu nerimo lygiu, prislėgtomis, depresyviomis nuotaikomis, kitokiais psichologiniais sutrikimais. • Žmonėms išgyvenantiems tarpasmeninių santykių sunkumus ar krizes. • Jei nesusikalbate su partneriu, jaučiatės atstumtas • Spręsti konfliktus tampa vis sunkiau • Jaučiate susvetimėjimą ir abejingumą poroje • Klientui rasti savo vidinį "aš", norą gyventi sąmoningai, darnoje su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Teikiu individualias psichologines konsultacijas, remiantis Geštalto psichoterapijos principais. Konsultuoju Vilniuje bei nuotoliniu būdu. Konsultacijos galimos rusų ir lietuvių kalbomis. Jei norite užsiregistruoti į konsultaciją, pildykite formą: https://fidati.lt arba skambinkite tel. +37066147107.

Pamenu - Mes teikiame plataus spektro paslaugas: nuo konsultacijos, kapavietės lankymo ir tvarkymo iki kapavietės įrengimo, restauravimo ar tikslios kapavietės vietos paieškos.

Coremark - "Metalo, stiklo graviravimas, pjaustymas: medaliai, vazos, ženkliukai, žiebtuvėliai, lentelės, ratlankiai ir kita. Kokybiškas darbo atlikimas sutartu laiku."

SaulesAkademija - „Saulės akademija“ – tai patikima ekspertinė platforma, kurioje aiškiai ir išsamiai vienoje vietoje pateikiama informacija apie saulės elektrines bei saulės parkus.