Baldai internetu - daugelio atrastas patogus pirkimo būdas

Vis daugiau ir daugiau žmonių išbando pirkimą internetu. Internetu perkama kone viskas – rūbai ir avalynė, žaislai, elektronikos prietaisai, kosmetika, maistas. baldai internetu irgi nebe naujiena.

Kuo pranašesnis pirkimas internetu už įprastas parduotuves? Didžiausias privalumas, ko gero, tas, kad pirkti galima bet kuriuo, mums patogiu paros metu. Nereikia net išeiti iš namų ir stumdytis eilėse. Apsipirkti galima patogiai ir jaukiai įsitaisius namie. Galima nesunkiai paklausti šeimos narių, ar net sužinoti nuomonę svetur gyvenančių šeimos narių apie namams tinkama baldą.

Elektroninėje erdvėje „telpa“ kur kas platesnis asortimentas, nei įprastoje parduotuvėje. Tai ypač aktualu baldų parduotuvėms. Baldų salonas užima didelius plotus, o kur dar sandėliavimas. Pasinaudojus įvairiais filtrais ir palyginimais čia reikiamą prekę (baldą) galima išsirinkti pagal išmatavimus, spalvą, pritaikymą ar gamintoją. Nepamirškime ir kitų pirkėjų atsiliepimų. Iš jų lengvai susidarysime įspūdį apie ieškomą prekę.

Elektroninės parduotuvės suteikia ir lanksčias apmokėjimo galimybes. Galima rinktis apmokėti bankiniu pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu. Perkant internetu neretai pasinaudojama ir baldai išsimokėtinai galimybe. Dažnai suteikiamas ir gerokai lankstesnis bei patogesnis pristatymas į namus.  Ir galų gale kiekvienas atrandame savus pliusus, kodėl mums vis labiau patinka pirkimas internete.

Visus išvardintus ir dar daugiau privalumų turi baldų salonas internete www.abcprekyba.lt Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų kokybiškų ir nebrangių baldų internetu asortimentą. Mūsų asortimente miegamojo baldaisvetainės baldaivaikų kambario baldai, komodos, spintos ir kiti baldai Jūsų namams. Apsilankykite pas mus www.abcprekyba.lt taip pat ir Facebook'o paskyroje  abcprekyba 

Mūsų konsultantai mielai patars ir padės išsirinkti. Esamus baldų komplektus galime iškomplektuoti. Standartines  baldų spalvas pakeisti į Jūsų norimas. Šiaulių apskrityje garantuojame itin greitą ir nemokamą pristatymą. Didžiuojamės savo rekordu – greičiausiais mūsų įvykdytas užsakymas Šiaulių mieste užtruko 40 minučių! Kitos elektroninės parduotuvės siūlo nemokamą pristatymą, bet nutyli, kad pristatymo kaina įskaičiuota į prekės kainą. Mes pirkėjams pasiūlėme mažesnes baldų kainas ir pristatymo kainą tik nuo 7 eurų. Taigi už pristatymą sumokama tik vieną kartą. O Šiaulių mieste visada pristatome nemokamai! Perkant baldus didelį galvos skausmą sukelia jų užnešimas ir surinkimas. Štai čia mes turime paslaugą „Viskas įskaičiuota“, į kurią įeina baldų atvežimas, užnešimas ir baldų surinkimas. Dar mažiau galvos skausmo ir patogumo Jums!

Didžioji dalis mūsų asortimente - lenkiški baldai. Šie dažnai šie baldai pigiau, kokybe nė kiek ne prestesni, suteikia plačias dizaino pasirinkimo galimybes. Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. Baldai internetu - saugus ir patogus pirkimas!