SEO PASLAUGOS

Dažnai klientams kyla klausimas "ar verta darytis SEO paslaugas?"

Turime penkis pagrindinius argumentus, kodėl tai verta darytis, o ar Jums tikėti spręskite patys.

  1. Daugiau lankytojų

Kadangi apie 99% internetinių parduotuvių ir kitų svetainių lankytojų naudojasi paieškų sistemomis (Google, Bing, Yahoo ir t.t.) peršasi viena išvada - geresnės pozicijos paieškoje didina lankytojų ir atitinkamai klientų skaičių.

  1. Nemokėsite už paspaudimus

Seo privalumas nemokėsite kiekvieną kartą už kiekvieną paspaudimą, nes Jūsų svetainė bus natūraliai Google paieškos sistemos rezultatuose. Ne taip kaip su Google AdWords reklama - kai mokama už kiekvieną paspaudimą.

  1. Autoriteto įgijimas

Ne paslaptis, kad svetainės esančios paieškų sistemų pirmosiose vietose (išskyrus reklamines pozicijas) labiau yra patikimos ir tokiu būdu įmonės autoritetas didėja, todėl nedelskite ir Seo specialistai padės Jums.

  1. Tik tikslinė auditorija

Didinamas tikslinių lankytojų kiekis, kurie domisi Jūsų paslaugomis, kaip pvz. jei kam reikia baldų namams - paieškoje įrašys: virtuvės baldai ar minkšti baldai ir gaus norimus rezultatus.

  1. Pelno didinimas

Naudinga,nes užsisakius Seo paslaugas - sulauksite daugiau lankytojų į Jūsų internetinę svetainę, tapsite labiau žinomi ir įgysite tinkamą autoritetą ir visa tai priveda prie šio atsakymo - įmonės pelnas padidės.